Krzesło ogrodowe Larisa grafitowe

Nr produktu: 17372


Podobne meble:

Krzesło ogrodowe Larisa ma elegancki grafitowy kolor, który będzie się ładnie komponował z zielenią ogrodu lub działki. Jest to praktyczny i wygody mebel, który posłuży przez wiele sezonów.

Krzesło charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami. Ma wygodne wysokie oparcie, w którym znajdują się wąskie szczelinki, dzięki czemu zapewnia ono właściwą cyrkulację powietrza. Krzesło wyposażone jest także w wygodne podłokietniki. Nogi w kształcie litery „L” zapewniają stabilność siedzisku. Całość ma jednolitą strukturę, co sprawia że łatwo jest utrzymać krzesło w czystości. Trudniejsze do zmycia plamy schodzą nawet przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Krzesło ogrodowe Larisa grafitowe wykonano z praktycznego sztucznego tworzywa, które odporne jest na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na wygląd krzesła nie mają wpływu deszcz, śnieg czy wilgoć. Tworzywo nie jest także podatne na działanie promieni UV, dzięki czemu grafitowy kolor nie zblednie nawet podczas intensywnego działania promieni słonecznych. O funkcjonalności krzesła świadczy możliwość sztaplowania ich większej ilości. To oznacza, że można włożyć krzesło jedno w drugie i dzięki temu nie zajmują one więcej miejsca podczas przechowywania niż tyle co jedno krzesło.

  • wysokość oparcia: 99cm
  • szerokość: 61cm
  • głębokość: 65cm

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Wykończenie krzesła Larisa

Krzesła ogrodowe Larisa i stół Portland

Krzesła Larisa w komplecie ze stołem Elise

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x