Keter Oakland 7511

Nr produktu: 16124
 • Stara cena: 6 499
  Cena: 4 799 (24 raty po 258 zł *)
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 12.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, czwartek, 12.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Model Keter Oakland 7511 to największy domek narzędziowy dostępny w ofercie uznanej na całym świecie marki Keter. To znakomita propozycja dla wymagających osób, które szukają do swojego ogrodu funkcjonalnego i pojemnego domku ogrodowego o eleganckim wyglądzie.

Uznani producenci mebli ogrodowych z tworzywa

Wysoka jakość wykonania, świetna imitacja drewna i praktyczne rozwiązania to cechy charakterystyczne tego modelu. Prezentowany domek ogrodowy marki Keter jest wykonany z materiału syntetycznego, ale wyglądem przypomina domek z naturalnego drewna. Taki efekt uzyskano, dzięki specjalnej technice produkcji - poszczególne elementy ukształtowano na wzór drewnianych desek i dodatkowo nadano im strukturę drewna. Sztuczne tworzywo ma jednak znaczącą przewagę nad naturalnym drewnem, ponieważ nie wymaga konserwacji. Domek ogrodowy Oakland 7511 będzie wyglądał jak nowy przez długi czas, bez żadnej specjalnej pielęgnacji. Ponadto, materiał wykorzystany do produkcji domku wyróżnia się odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie szkodzi mu deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. Można go czyścić przy użyciu myjki.

Domek narzędziowy Keter Oakland 7511 - atuty

W konstrukcji domku istotne też są detale. Dwa okna w stylu wiktoriański wyglądają bardzo stylowo, a jednocześnie pozwalają na odpowiednie doświetlenie wnętrza. O położeniu okna można zdecydować podczas montażu konstrukcji. Jasne wnętrze zapewnia także świetlik umieszczony w dachu. Wzmocnienie dachu stalą gwarantuje jego wytrzymałość w razie dużych opadów śniegu.

Animacja przedstawiająca domek Keter Oakland

Drzwi wejściowe składające się z dwóch skrzydeł. Zamykane są na solidną zasuwkę wzmocnioną metalem. Istnieje także możliwość założenia kłódki (we własnym zakresie). Szerokie i wysokie drzwi sprawiają, że do środka można bez problemu wjechać kosiarką. Pod drzwiami zastosowano specjalny próg ułatwiający podjazd, który dodatkowo jest kołnierzem błotnym. Szelka i wytrzymała podłoga skutecznie chroni przechowywane wewnątrz przedmioty przed gryzoniami i szkodnikami. Wnętrze domku jest na tyle komfortowe, że mogą swobodnie poruszać się w nim dwie dorosłe osoby. Na ścianach można zamontować półki i wieszaki, które zwiększą funkcjonalność domku (należy wkręcać się w metalowe elementy konstrukcji).

Kłódka w domku ogrodowym Keter Oakland 7511

Aby dodatkowo wyróżnić domek ciekawym wyglądem, można go pomalować. Tworzywo można pokryć kolorową farbą i dopasować domek do swojego stylu i aranżacji ogrodu. Nie należy jednak malować drzwi, okien, dachu i podłogi (tylko ściany). Aby osiągnąć estetyczny efekt najlepiej użyć wałka (nie zaleca się stosowania pędzli).

Prezentacja malowania domku Keter Oakland

Polecany dodatkowy artykuł 

Przed rozpoczęciem montażu domku warto zajrzeć do naszego artykułu, pokazującego w jaki sposób należy przygotować podłoże pod konstrukcję domku: Jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 16-05-2018
Domek narzędziowy 7511 spełnia wszystkie nasze wymagania. Sprawna obsługa przy zamawianiu i dobry kontakt z kurierem. Co do samego domku- bardzo dobrze zabezpieczony ładunek. Instrukcja bardzo czytelna A wszelkie elementy domku dobrze opisane. Po złożeniu domek prezentuje się jeszcze niż na zdjęciu. Elementy doskonale pasują do siebie. Polecam wszystkim. Monika

4 13-08-2017
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego domku narzędziowego. Jego duży rozmiar idealnie mi pasuje, gdyż nie mam garażu na narzędzia, rowery i inne urządzenia. Wizualnie jest bardzo ładny i nie trzeba go konserwować- to jest duży plus. Montaż domku jest dosyć prosty, sugeruję skręcać go w trzy osoby - jedna czyta instrukcję i wydaje komendy a dwie skręcają. Dobrze gdy mam trochę miejsca i możemy rozłożyć wszystkie elementy osobno. Nam skręcenie tego domku zajęło około 4 godziny. Wszystkie elementy dobrze oznakowane, ale brak jest informacji jak go przytwierdzić do podłoża. Zakup i dostawa przebiegła bez najmniejszych problemów - wszystko poszło sprawnie łącznie z dostawą. Kurier rozładował paczkę w wybrane przeze mnie miejsce bez problemów. Bardzo serdecznie polecam zakup w sklepie Meblobranie.pl jak również zakup tego domku - to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają garażu. Domek warty swojej ceny, mimo, że jest wysoka.

5 12-07-2017
Bardzo sprawna obsługa sklepu Meblobranie pl. Domek dotarł szybko i bez problemu. Jakość najwyższej klasy. Polecam.

5 06-07-2017
Domek duży, zgodny z wymiarami podanymi na stronie. Sam montaż ok. 8h w 2 osoby, warto zaopatrzyć się we wkrętarkę bo śrub jest dużo. Elementy faktycznie opisane tak samo jak w instrukcji, sama instrukcja czytelna mimo że bez wyjaśnień tekstowych, same obrazki. Warto trzymać się kolejności, w pewnym momencie stwierdziłem że chyba się pomylili i chciałem już domek skręcać na sztywno, ale za namową żony postąpiłem zgodnie z kartką. Wiadomo, żona ma zawsze racje, faktycznie jakbym skręcił nie osadziłbym drzwi. Na koniec wszystko skręcamy na sztywno i domku nie ruszy. Patrzyłem czy jest stabilny, napierałem z każdej strony, ale sztywno się trzyma i nic się ugina i nie rusza.  Plusem do zakupu był fakt, że nie trzeba go konserwować, a cenowo i tak wyszło lepiej niż wyliczył mi podobną konstrukcje stolarz. Sama obsługa i dostawa - szybko i na temat, zamówiłem przed południem, 24h później już zaczynałem montaż. P.S Warto montować jak nie wieje wiatr, przy mocnym wietrze może powyginać ściany i uszkodzić elementy. 

5 28-06-2017
Porządka robota. Skręcenie to wyzwanie na cały dzień dla 2 osób z narzędziami, ale efekt jest więcej niż zadowalający. Polecam sam domek jak i Meblobranie jako sprzedawcę.
Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

Domek na narzędzia Keter Oakland 7511
Przedstawiony mniejszy model 759


Malowanie ścian domku Keter Oakland na zielono

Keter Domek Oakland 7511
Keter Domek Oakland 7511


Domek Keter Oakland 7511
Przedstawiony mniejszy model 759


Malowanie ścian domku Keter wałkiem

Domek narzędziowy Oakland 7511 Keter

Pomalowany domek ogrodowy Keter Oakland - czerwony i zielony

Domek narzędziowy Oakland Keter 7511

Domek ogrodowy Keter Oakland 7511

Domek ogrodowy Oakland Keter 7511
Możliwość malowania domku Oakland


Domek narzędziowy Keter Oakland 7511
Przedstawiony mniejszy model 759


Domek Oakland 7511
Przedstawiony mniejszy model 759


Domek ogrodowy Keter Oakland 7511
Przedstawiony mniejszy model 759


Oakland 7511 Keter
Przedstawiony mniejszy model 759


Oakland Keter 7511

Domek na narzędzia Keter Oakland 7511

Oakland domek narzędziowy 7511
Pojedyncze okno z domku Oakland 757/759


Domek narzędziowy Keter Oakland 7511
Pojedyncze okno z domku Oakland 757/759


Keter Oakland 7511 domek na działkę

Keter Oakland 7511 domek ogrodowy

Oakland 7511 Keter domek ogrodowy

Oakland 7511 Keter domek ogrodowy

Domek Oakland 7511 Keter

Keter Oakland 7511 Domek
Przedstawiony mniejszy model 759


Domek Oakland 7511 do ogrodu
Przedstawiony mniejszy model 759


Oakland 7511 Keter domek ogrodowy z tworzywa sztucznego
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domek narzędziowy z tworzywa Keter Oakland 7511
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domek narzędziowy do samodzielnego montażu z modyfikacją klienta
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domek ogrodowy narzędziowy duży ze świetlikiem w dachu
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domki narzędziowe ogrodowe plastikowe wyglądające jak drewniane
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Domki narzędziowe do samodzielnego montażu Keter Oakland
Zdjęcie przesłane przez Klienta - prezentowane poglądowo - detale i warianty obecnie sprzedawanego produktu mogą się różnić - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x