Keter Pool Box 500L biała skrzynia ogrodowa na basen

Nr produktu: 21940


Podobne meble:

Pool Box skrzynia ogrodowa to pojemny schowek (500 L) na różnego rodzaje akcesoria - od poduszek, przez zabawki, do narzędzi. Prezentuje się niezwykle naturalnie, a jej przypominająca rattan struktura cudownie komponuje się z wszelkimi naturalnymi elementami.

Materiał, z którego wykonana została skrzynia ogrodowa Pool Box to uformowane przez tłoczenie w procesie produkcji tworzywo sztuczne - polipropylen. Dzięki temu osiągnięto efekt struktury rattanu. Materiał jest odporny na wodę, działenie promieni UV oraz zmienne warunki temperatury i inne szkodliwe warunki atmosferyczne. Dzięki temu farba nie zacznie się łuszczyć, a skrzynia może stać na zewnątrz przez cały rok. Tworzywo zostało częściowo pozyskane z recyklingu.

Skrzynia ogrodowa Pool Box

Skrzynia Pool Box jest niemal bezobsługowa. Tworzywo nie wymaga impregnacji, czy konserwacji. By wyczyścić skrzynię, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką z niewielką ilością łagodnego środka czyszczącego.

Pool Box skrzynia ogrodowa

Zamek daje możliwość zamknięcia do kłódkę dzięki specjalnemu przystosowaniu. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że kłódka nie znajduje się w zestawie ze skrzynią ogrodową Pool Box i należy ją dokupić oddzielnie. Zamknięcie jest szczelne i chroni wnętrze przed wilgocią, a zaraze zapewnia dobrą wentylację.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 06-03-2019
jestem bardzo zadowolona
Keter Pool Box 500L biała skrzynia ogrodowa na basen

Pool Box 500 L skrzynia ogrodowa

Skrzynia ogrodowa Pool Box wymiary

Pool Box 500 L skrzynia ogrodowa

Pool Box 500 L skrzynia ogrodowa

Pool Box 500 L skrzynia ogrodowa

Pool Box 500 L skrzynia ogrodowa

Pool Box 500 L skrzynia ogrodowa

  • można siadać: Tak

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x