Zestaw ogrodowy Provence Box i 2 fotele brązowy

Nr produktu: 25647
 • Cena: 2 999
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Keter Provence Box i 2 fotele narożnik ogrodowy Brązowy to wygodny zestaw, który znajdzie zastosowanie zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie, ganku czy tarasie. Dobrze sprawdzi się on zarówno na co dzień, jak i w czasie spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Nadaje się on do stosowania przez cały rok, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Logo Keter, Curver, allibert

W skład kompletu Keter Provence Box i 2 fotele wchodzi między innymi stolik typu skrzynia. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w szczególności w miejscach o ograniczonym metrażu. Wykorzystać można go do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów. W zestawie znajdziemy także 2 fotele oraz narożnik. Drugi z elementów posiada modułowy charakter, a co za tym idzie - jego układ można dowolnie zmieniać dopasowując do aktualnych potrzeb. Uzupełnieniem kompletu są wygodne poduszki na siedziska ze zdejmowanymi poszewkami, które w razie zabrudzenia mogą zostać zdjęte i wyprane.

Modułowy narożnik ogrodowy - częściowa możliwość podzielenia

Narożnik ogrodowy na taras Keter Provence box z fotelami

Keter Provence Box i 2 fotele narożnik ogrodowy Brązowy na pierwszy rzut oka wygląda jakby został wyprodukowany z naturalnego rattanu. W rzeczywistości, do jego produkcji posłużono się polipropylenem, który w znaczącej części został pozyskany z recyclingu. Tworzywo to jest odporne zarówno na uszkodzenia, jak i działanie wody oraz promieniowania UV. Sprawia to, że nawet po długim czasie użytkowania meble wyglądają jak nowe i zachowują swój naturalny kolor.

Keter Provence Box i 2 fotele narożnik ogrodowy Brązowy - zestaw nie wymagający konserwacji

 

Keter Provence Box i 2 fotele narożnik ogrodowy Brązowy to komplet, który nie wymaga konserwacji czy impregnacji. Co więcej, do jego czyszczenia w zupełności wystarcza woda. W przypadku nieco bardziej uciążliwych zabrudzeń sięgnąć można natomiast po łagodny środek czyszczący.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Keter Provence box brązowy narożnik

Keter provence box wymiary

Keter Provence i fotel zestaw ogrodowy Grafitowy

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x