Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy

Nr produktu: 25645
 • Cena: 2 999
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy to funkcjonalny komplet, który znakomicie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wstawić można go tak do ogrodu, jak i na balkon, taras czy ganek. W jego skład wchodzi narożnik, 2 fotele, podnoszony stolik (jego wysokość można regulować z 40 do 65 centymetrów, dopasowując do aktualnych potrzeb użytkowników) oraz poduszki na siedziska (wyposażone są one w zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można z łatwością wyprać.

Logo Keter, Curver, allibert

Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy - funkcjonalne meble modułowe

Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy jest modułowym zestawem, co sprawia, że jego układ można dowolnie zmienia. W podstawowej wersji mamy do czynienia z narożnikiem, lecz wykorzystując znajdujące się w zestawie śrubki mocujące uzyskać można sofę z 2 podłokietnikami (do tego celu potrzebne będą 3 moduły) lub z 1 podłokietnikiem (stworzymy ją z 2 modułów).

Modułowy narożnik ogrodowy - częściowa możliwość podzielenia

Narożnik ogrodowy na taras Keter Provence brąz

Komplet Keter Provence Lyon i 2 fotele - trwałe meble z polipropylenu

Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy to komplet, który na pierwszy rzut oka wygląda jakby wyprodukowany został z naturalnego rattanu. Jest to zasługa zastosowanej tu technologii Technorattan Look. Zestaw wykonano z tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Materiał ten posiada cały szereg zalet. Zaliczyć można do nich między innymi odporność na działanie wody oraz promieniowania UV, co sprawia, że nawet mimo intensywnego użytkowania na długi czas zachowuje on swój estetyczny wygląd i naturalny kolor. Co więcej, został on w znaczącej części pozyskany z recyclingu.

Zestaw ogrodowy Keter Provence Lyon i 2 fotele - meble nie wymagające konserwacji

Do zalet zestawu Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy zaliczyć można również fakt, iż nie wymaga on konserwacji i jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Zabrudzeń z łatwością pozbędziemy się z powierzchni mebli przy pomocy wody.my mebli po zakończonym sezonie do wnętrza budynku – zestaw może stać na dworze cały rok.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Keter Provence narożnik brązowy

Keter Provence i fotel zestaw ogrodowy Grafitowy

Provence lyon wymiary

Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy

Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy

Keter Provence Lyon i 2 fotele narożnik ogrodowy brązowy

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x