Zestaw balkonowy Rio Patio Keter biały

Nr produktu: 19591


Podobne meble:

Tarasowy zestaw mebli Rio Patio w kolorze białym to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom elegancji, funkcjonalności oraz wysokiej jakości. Wyprodukowany przez markę Keter, która słynie z dostarczania produktów o najlepszych parametrach, wspaniale sprawdzi się w użytku zewnętrznym.

Wyjątkowy kształt kompletu w połączeniu z fakturą plecionki nawiązuje do mebli rattanowych i sprawia, że doda on uroku i charakteru każdemu wnętrzu. Wykonanie z polipropylenu gwarantuje najwyższą trwałość - meble są odporne na wilgoć, na działanie promieniowania ultrafioletowego oraz na zmieniające się temperatury. Poprzez to ich kolor nie zmienia się przez wiele lat, nie ulega zażółceniu czy zmatowieniu. Ogromną zaletą zestawu Rio Patio jest także prostota w utrzymaniu - nie wymaga on absolutnie żadnych działań konserwacyjnych czy impregnacji, a pielęgnowanie ogranicza się jedynie do przetarcia mebli zwilżoną szmatką.

Rio Patio wspaniale sprawdzi się podczas kameralnych spotkań towarzyskich w cztery oczy czy w czasie odpoczynku z ukochaną osobą na świeżym powietrzu. Stolik umożliwia odłożenie szklanek i kubków, a także stworzenie niewielkiego, przenośnego bufetu. Meble są bardzo wygodne i lekkie, co w znaczący sposób ułatwia ich transport oraz użytkowanie.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x