Zestaw balkonowy Rio Patio Keter cappuccino

Nr produktu: 19590


Podobne meble:

Rio Patio Cappuccino to niepowtarzalny zestaw mebli imitujących rattan, które wspaniale będą wyglądać na każdym balkonie, tarasie i w ogrodzie. Ich wysoka jakość oraz wykończenie z dbałością o estetykę i trwałość z pewnością przypadną do gustu nawet klientom o największych wymaganiach.

Meble wykonane są z tworzywa sztucznego o wspaniałych właściwościach - polipropylenu. Dzięki temu nie tylko są wodoodporne, odporne na działanie promieniowania UV oraz bardzo mocne, ale także ich kolor nie blaknie ani nie pojawiają się na nim plamy wskutek długiej ekspozycji na słońcu. Ponadto zestaw Rio Patio nie wymaga stosowania preparatów impregnujących ani konserwacyjnych. Wystarczy przetrzeć go raz na jakiś czas szmatką zwilżoną wodą z niewielką ilością środka czyszczącego.

Komplet mebli tarasowych firmy Keter charakteryzuje niezwykły kształt, dodający każdemu otoczeniu elegancji i lekkości. Zestaw mebli składa się z dwóch foteli o profilowanych oparciach oraz niewielkiego stolika, który doskonale sprawdzi się w czasie kameralnych spotkań - można na nim odkładać kubki lub kieliszki, a także położyć talerz z przekąskami. Kolor cappuccino jest na tyle uniwersalny, że pasuje zarówno do stonowanej, jak i pełnej kolorów przestrzeni.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Zestaw balkonowy Rio Patio Keter

Struktura plecionki rattanowej Keter Rio Patio

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x