Keter Scala 6x5DD domek narzędziowy

Nr produktu: 15776
 • Cena: 2 499
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Domek ogrodowy Keter Scala 6x5 został stworzony przez europejską firmę z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości wyposażenia z tworzyw sztucznych. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na działce. W domku można przechowywać narzędzia ogrodowe, ale też inne sprzęty potrzebne do pracy z roślinami czy relaksu na świeżym powietrzu.

Keter Curver Allibert - sprawdzeni producenci mebli ogrodowych

Domek do złudzenia przypomina konstrukcję z drewna, jednak został wyprodukowany z solidnego tworzywa sztucznego, które nie blaknie i nie odkształca się. W przeciwieństwu do drewna materiał ten jest odporny na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz czy promieniowanie UV, a to z kolei sprawia, że nie wymaga konserwacji i świetnie prezentuje się przez wiele lat bez poświęcania czasu na malowanie. Tworzywo jest także łatwe w utrzymaniu w czystości - domek moża być myjką lub wężem (z wodą i delikatnymi detergentami).

Zalety domków z tworzywa firmy Keter

Domek narzędziowy Keter Scala 6x5 DD jest wyposażony w dwuskrzydłowe drzwi mocowane na solidnych zawiasach. Taka forma drzwi pozwala na łatwe wnoszenie przedmiotów, nawet tych o większych gabarytach. Drzwi zamyka się na zasuwkę, ale możne je także zabezpieczyć kłódką (kłódka nie znajduje się w zestawie).

Domek narzędziowy Keter Scala 6x5DD

W drzwiach znajdują się duże okna, które zapewniają odpowiednią ilość światła dziennego, tak aby móc się swobodnie poruszać. Nad drzwiami zamontowano wywietrznik, który odpowiada za cyrkulację powietrza - zapewnia dostęp świeżego powietrza i zapobiega powstawaniu grzyba.

Scala 6x5 drzwi z możliwością zamknięcia na zamek

Schowek na narzędzia ogrodowe Keter Scala 6x5DD jest całoroczny - nie trzeba go składać po sezonie. Dobrze zabezpieczy przedmioty przed deszczem, błotem, śniegiem i szkodnikami.
Dach utrzyma do 75 kg śniegu na m². Spadzisty dach w pewnym stopniu zapobiega gromadzeniu się śniegu, natomiast przy większych opadach zalecane jest usunięcie zalegającego śniegu. Podłoga jest szczelna i wytrzymała (150 kg na m²), a specjalny próg przy wejściu ułatwia wjazd do środka np. koszem na kółkach czy rowerem.

Wywietrznik w domku ogrodowym Scala 6x5

Materiał użyty do produkcji domku pochodzi w większości z recyklingu. Dzięki temu domek Scala 6x5DD firmy Keter to produkt przyjazny środowisku.

Scala 6x5 odporny na działanie warunków atmosferycznych

Schowek ogrodowy Keter Scala 6x5DD przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Jego postawienie nie wymaga żadnego pozwolenia budowlanego.

Keter Scala - domki narzędziowe

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 28-06-2019
Домик пришел очень быстро! Цена с превозкой получилась хорошей.

5 07-08-2018
Domek sam w sobie super !!!! Kurier tez super. Dostawa za drugim podejsciem.

5 24-06-2018
Domek zakupiony we wtorek, w środę dostarczony. Błyskawiczna transakcja. Domek wygląda bardzo fajnie, szybko się składa, instrukcja czytelna. Jak dla mnie z uwagi na materiał z którego jest wykonany trochę za drogi. Zobaczymy jak przetrwa wichury i zimę. To będzie dla niego i producenta test. Na dzisiaj jest ok.

4 18-04-2018
Domek na ogrodowe narzędzia dla Mnie idealny ,wizualnie fajny wygląd,łatwy w montażu ,szkoda tylko ze nie da się dorobić jakiś półek na ściankach.

4 25-10-2017
Domek spełnia nasze oczekiwania. Łatwy i szybki montaż. Spodziewałem się tworzywa trochę bardziej sztywnego, ale po całkowitym złożeniu i przymocowaniu do podłoża konstrukcja wygląda na solidną.

5 04-09-2017
Domek bardzo fajny, ładnie się prezentuje, pojemny, łatwy w złożeniu

4 02-09-2017
Ładnie się prezentuje, bardzo dobry opis montażowy - (rysunki ) montaż nie sprawił mi problemów. Na wstępie montażu miałem wątpliwości co do wytrzymałości ścianek domku. Tworzywo z którego zrobiono ściany jest delikatne , miękkie. (mniej więcej drzwi harmonijkowe są z podobnego materiału zrobione). Jednak po złożeniu całości, domek stał się stabilny, sztywniejszy, bardziej jakby masywniejszy. Wystawiam ocenę dobrą, jednym minusem jest cena! 2000zł. to jest niestety za dużo jak na taki domek, zwłaszcza biorąc pod uwagę materiał z jakiego wykonano ścianki.

5 04-07-2017
Towar szybko dostarczony , nawet podwójnie (jakaś pomyłka wysyłającego ). Praktycznie w całości - niewielkie uszkodzenie plastikowej szybki). Wszystkie części w całości ! Idealnie pasujące choć materiał z tworzywa podejrzanie wyglądał . W 2 osoby (amatorzy!)z dostarczonym instruktażem rysunkowym , śrubokrętami i wkrętakami akumulator. uporaliśmy się do zamknięcia drzwi w Ok . 5 godzin - z przerwami na piwko . Zaskakujący efekt, wszystko pasowało zgodnie z instrukcją. Znajomi byli pod wrażeniem solidności materiału i końcowego efektu . Ja też . Chce to wykorzystać jako pomieszczenie na filtr i oprzyrządowanie basenu .

5 30-06-2017
1 osoba złoży go w 6h. elementy bardzo dobrze wykonane.

5 06-04-2017
jestem bardzo zadowolony zarówno zamówienie domku jak i dostawa odbyły się bardzo profesjonalnie domek dostarczony został bez żadnych uszkodzeń po rozpakowaniu wg.instrukcji były wszystkie elementy instrukcja bardzo czytelna /szkoda że nie w języku polskim/ montaż wraz synem i wnukiem zajął nam niecałe 3 godziny domek jest przestronny i w pełni spełnia moje oczekiwanie w/g mojego syna trochę za drogi.

5 18-03-2017
Bardzo ,bardzo fajny domek.Łatwo się go składa i mozna go postawić dosłownie wszędzie.Jego zaletą , w środku jest koloru beżowego,ciepło i przytulnie , moje grabki,kosiarka ,polka na nasiona i narzędzia ogrodnicze. Sporo miejsca jeszcze pozostaje do zagospodarowania. Serdecznie polecam,Ps. od zamówienia,1 dzień czekałam na dostawę choć dzieliło na 600km i to za opłatą 10 zł.Super.

5 30-11-2016
Dostawa domku była expresowa, ale pomimo tego nie udało mi się go złożyć - zima mnie wyprzedziła. Po rozpakowaniu stwierdzam, że elementy są wyraźnie oznakowane, a instrukcja nie jest skomplikowana. Na wiosnę nie powinno być z tym problemu, ale dopiero wtedy będzie zdjęcie.

5 29-09-2016
Bardzo starannie wykonane elementy domku. Bardzo dobrze oznakowane, co spowodowało, że złożenie domku było niezwykle proste. Jestem z tego zakupu zadowolony. Pozdrawiam

4 01-09-2016
bardzo fajny,ale troche za drogi. moglaby byc instrukcja po polsku

5 28-07-2016
100% zadowolenia, łatwy w montażu, estetyczny, funkcjonalny trochę pomysłu i półeczki są już w środku, fajnie wkomponowany, wygląda wręcz bajkowo
Domek narzędziowy Keter Scala 6x5DD

Domek narzędziowy Keter Scala 6x5DD

Domek narzędziowy Keter Scala 6x5DD wymiary

Domek narzędziowy Keter Scala 6x5DD

domek narzędziowy Keter Scala

Domek narzędziowy Keter Scala 6x5DD

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x