Melody 6B zestaw ogrodowy brązowy

Nr produktu: 21834

Minimalistyczny design, funkcjonalność i wytrzymałość to najważniejsze cechy zestawu ogrodowego Melody 6B w brązowym kolorze. W komplecie znajduje się sześć wygodnych krzeseł oraz przestronny stół o wymiarach 95 x 160 cm.

Logo producentów mebli ogrodowych Allibert, Keter, Curver

Zestaw ogrodowy Melody 6B – brąz wykonano z tłoczonego fabrycznie polipropylenu. Sztuczny materiał do złudzenia przypomina technorattanową plecionkę. Polipropylen odporny jest na działanie deszczu czy wilgoci. Jest także niepodatny na działanie promieni UV, dzięki czemu oryginalne brązowe kolory nie blakną nawet przy dużym nasłonecznieniu. Meble z tego materiału nie wymagają szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Większość trudnych zabrudzeń można wyczyścić mokrą szmatką.

Warianty kolorystyczne zestawu Melody 6B

Krzesła Bali Mono wyprodukowano tak, by wiernie odwzorowywały naturalną rattanową plecionkę. Wyposażono je w wygodne podłokietniki. W razie potrzeby można je łatwo przechowywać. Nie zajmują wiele miejsca ze względu na to, że można je sztaplować (wkładać jedno w drugie). Natomiast stół wyposażono w blat z wzorem w kwadraty, które przypominają drewniane płytki.

Aranżacja z wykorzystaniem mebli ogrodowych Melody 6B

Poniżej przedstawiono wizualizacje 3D elementów zestawu.

Bali mono - wizualizacja 3DStół Melody - wizualizacja 3D

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 27-06-2018
Zobaczę w użytkowaniu. W tym momencie podobają mi się
Komplet ogrodowy ze stołem Melody 6B - cappuccino

Zestaw ogrodowy Melody 6B brązowy

Zestaw ogrodowy Melody 6B brąz - ogród

Zestaw ogrodowy Melody 6B - brązowy

Wykończenie krzesła Bali Mono

Zestaw ogrodowy Melody 6B - wymiary

Zestaw ogrodowy Melody 6B w brązowym kolorze

Bali Mono - brązowe

Zestaw ogrodowy Melody 6B

Krzesło Bali Mono Antracyt

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x