Komplet wypoczynkowy z technorattanu Venezia Royal 10

Nr produktu: 15103


Podobne meble:

Komplet wypoczynkowy z technorattanu Venezia Royal 10 to meble nie tylko do mieszkania czy domu. Swoje zadanie świetnie wykonują również na tarasie lub w ogrodzie. To także doskonały pomysł na wyposażenie hotelu czy pensjonatu. Meble ogrodowe Venezia Royal 10 charakteryzuje elegancja i wysoka precyzja wykonania, obok której mało kto przejdzie obojętnie. 

Venezia Royal nr 10 wypoczynek z technorattanu składa się z dwóch elementów narożnych (prawego i lewego), jednego elementu narożonego okrągłego, elementu środkowego, fotela Venezia oraz prostokątnego stolika Venezia. Wszystkie siedzenia i oparcia zostały wyposażone w poduszki i materace. Poduszki dołączone do zestawu wykonane są w 100% z poliestru. Są także impregnowane teflonem, co gwarantuje ich wodoodporność. W poszewkach poduszek znajdują się zamki błyskawiczne, które umożliwiają ich pranie.

Prostokątny stół Venezia znajdujący się w zestawie posiada blat z hartowanego, przezroczystego szkła o grubości 8 mm. Szklany blat opiera się na mocnej, technorattanowej plecionce i jest absolutnie bezpieczny.

Meble wypoczynkowe Venezia 10 wykonano z mocnego i trwałego technorattanu. Technorattan jest materiałem sztucznym, który wyglądem ma przypominać naturalny rattan. Jest on jednak lepszy od swojego naturalnego odpowiednika ze względu na cechy materiału. Technorattan jest materiałem odpornym na działanie warunków atmosferycznych, odpornym na działanie szkodliwych promieni UV, a także wodoodpornym.

Technorattan nie wymaga konserwacji i jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Do jego czyszczenia wystarczy zwykła woda. Materiał nie odkształca się i nie traci swoich kolorów, dzięki czemu przez długi czas wygląda jak nowy. Meble z technorattanu mogą stać na dworze przez cały rok i nic im nie będzie. Odpada więc problem przechowywania mebli, gdy sezon dobiegnie końca.

Wszystkie meble ogrodowe z zestawu Venezia opierają się na lekkiej i stabilnej zarazem konstrukcji aluminiowej malowanej proszkowo. Aluminiowy stelaż, ze względu na niską wagę, bardzo łatwia przenoszenie mebli z miejsca na miejsce.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Komplet wypoczynkowy z technorattanu Venezia Royal 10 kolor brązowy

Venezia Royal nr 10 wypoczynek z technorattanu piaskowy

 • Ilość miejsc siedzących: więćej niż 6
 • Stół: prostokątny
 • Długość stołu [cm]: 110
 • Szerokość [cm]: 72
 • Wysokość [cm]: 32

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x