Kosiarki ogrodowe

Kosiarki ogrodowe

Jednym z najważniejszych przejawów dbałości o ogród jest skoszona trawa. Na szczęście dzisiaj to nie musi być wielkie wyzwanie. Odeszły w niepamięć czasy kosiarek ręcznych i długiego wysiłku, by nadać trawnikowi przed domem odpowiedni wygląd. Dzisiaj mogą Państwo skorzystać z szerokiej oferty kosiarek elektrycznych i spalinowych, które ten niegdyś przykry obowiązek zmieniają w czystą przyjemność.

W naszej ofercie znajdą Państwo kosiarki odpowiednie do każdego rodzaju ogrodu. Do niewielkich ogrodów przydomowych polecamy Państwu kosiarki elektryczne. Są tanie w eksploatacji oraz nie generują dużego hałasu, co z pewnością docenią sąsiedzi. Kosiarki spalinowe natomiast sprawdzą się na większych powierzchniach, a także w miejscach z utrudnionym dostępem do prądu. Dużą wygodą jest brak kabla, dają więc nieograniczone pole manewru, doskonale sprawdzają się także przy nierównym terenie.

Proponowane przez nas kosiarki w większości są wyposażone w spore pojemniki, dzięki którym można oszczędzić mnóstwo czasu – nie ma konieczności grabienia ściętej trawy. Regulacja wysokości koszenia pozwala z kolei dopasować wygląd trawnika do naszych preferencji. W naszej ofercie znajdą Państwo kosiarki o różnej szerokości ostrzy, co pozwoli Państwu wybrać najbardziej odpowiedni model.

 

x
x