Kosze na śmieci drewniane

W momencie, w którym pojawia się potrzeba zaopatrzenia się w kosz na śmieci ogrodowy, polecamy zapoznać się z ofertą z naszego sklepu – każdy z produktów pełni nie tylko funkcję użytkową, lecz także jest wytrzymały i doskonale prezentuje się wizualnie.

W ofercie znajduje się wiele modeli koszy, które wykonane zostały z różnego rodzaju materiałów. Element drewniany jest najczęściej wykonany z drzew rodzimych, takich jak olcha albo sosna. W celu przedłużenia żywotności drewna i jego ochrony przed szkodnikami, może być ono lakierowane (często w kolorze teak) albo zabezpieczone lakierobejcą (na przykład w kolorach polisander, teak lub white). Rama metalowa natomiast może być stalowo-żeliwna, żeliwna albo wykonana ze stalowych płaskowników. Często jest malowana na czarno – metodą natryskową lub proszkowo. Kosz na śmieci ogrodowy, dzięki wysokiej jakości materiałów i dbałości wykonania, jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje łatwość utrzymania go w dobrym stanie przez długi czas.

Stojący kosz na śmieci ogrodowy można przytwierdzić do podłoża na różne sposoby – przez zabetonowanie, wkopanie w ziemię czy przywiercenie. Można go również dobrać według pożądanej pojemności oraz wielkości. Niektóre modele są dostępne w wersji z daszkiem.

x
x