Krzesła ogrodowe / tarasowe

Krzesła ogrodowe drewniane i technorattanowe, rozkładane i na nogach żeliwnych.

Krzesła tarasowe z naszego asortymentu cieszą się dobrymi opiniami ze względu na jakość materiałów, z których są wykonane. Wszystkie dostępne rodzaje siedzisk są trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych niezależnie od tego, czy są to składane krzesła ogrodowe, fotele regulowane, sofy czy taborety.

Krzesła tarasowe wykonuje się z różnych materiałów. W naszej ofercie znajdują się siedziska, wykonane wyłącznie z wysokiej jakości tworzyw, wśród których odnaleźć można: technorattan, drewno, metal (aluminium, stal, żeliwo), tworzywa sztuczne (polipropylen, żywica syntetyczna, włókno szklane). Rozmaitość materiałów, wykorzystywanych do tworzenia siedzisk, gwarantuje możliwość wyboru idealnego modelu.

Składane krzesła ogrodowe polecić można osobom, dla których możliwość przechowywania ich na niewielkiej przestrzeni jest bardzo ważna. Oprócz zalety, jaką jest praktyczność, krzesło ogrodowe składane jest również gwarancją wygody – wiele modeli można traktować jako leżak i w zależności od wybranego typu siedziska korzystać z kilku poziomów ustawienia oparcia.

Tak sofa, taboret, jak również krzesło ogrodowe składane, nie wymagają dodatkowej konserwacji oraz są łatwe w czyszczeniu. Wszystkie siedziska z naszej oferty są produktami marek, które od lat zajmują się tworzeniem wysokiej klasy mebli ogrodowych.

Krzesła tarasowe są przeznaczone do użytkowania zewnętrznego, aczkolwiek dzięki nienagannemu designowi doskonale sprawdzą się również jako wyposażenie domu, przestrzeni biurowej czy też punktu gastronomicznego.

 

x
x