Krzesła ogrodowe rattanowe

Wybierając krzesła ogrodowe rattanowe można mieć pewność, że – odpowiednio konserwowane – będą nie tylko służyć przez lata jako komfortowe siedziska, lecz także doskonale wpasują się w każdy wystrój ogrodu, balkonu czy tarasu, dzięki swemu eleganckiemu designowi.

Rattan jest naturalnym materiałem, elastycznym i niełamliwym, który po wysuszeniu formuje się w pożądany kształt. Dzięki właściwościom tego tworzywa, krzesła ogrodowe rattanowe są tak wyprofilowane, by zapewniały wygodę każdemu użytkownikowi. Ich naturalna barwa sprawia natomiast, że prezentują się doskonale w każdym ogrodzie.

Krzesła ogrodowe rattanowe są wygodne, ponieważ tworzywo, z którego zostały wykonane, podczas procesu produkcji daje się odpowiednio wyprofilować. Nie straci ono swego kształtu nawet po długim czasie użytkowania. Meble z rattanu wymagają odpowiedniego zabezpieczania przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale odpowiednio konserwowane krzesła ogrodowe rattanowe służyć mogą przez lata. Niektóre siedziska z rattanu sprzedawane są z poduszką. Istnieje również możliwość kupienia zestawu z pufą. Warto również zainteresować się ofertą krzeseł z technorattanu – wykonanych z nowoczesnego, eleganckiego i bardzo trwałego materiału doskonale imitującego naturalny rattan.

 • Secondo krzesło ogrodowe z pufą technorattanowe
  0.00/5.00 Opinie: 0.00 Nr produktu: 15846
  Secondo krzesło ogrodowe z pufą technorattanowe
  Krzesło ogrodowe Secondo z pufą to idealni towarzysze do odpoczynku w przydomowym ogrodzie, tarasie czy na działce. Technorattanowe krzesło prezentuje się elegancko i będzie stanowiło o charakterze każdej przestrzeni. Wygodę zapewniają elastyczna plecionka syntetyczna oraz pięknie wykończone i miękkie poduszki. Plecionka z technorattanu to jeden z najlepszych materiałów do zastosowania na powietrzu. Meble z tego rodzaju tworzywa doskonale sprawdzają się na zewnątrz....
  1 342 zł
  Produkt niedostępny
x
x