Krzesła i fotele technorattan

Wśród mebli z technorattanu znajdują się zarówno krzesła technorattan, sofy, krzesła w zestawie z pufą, jak i fotele technorattan. Aby jak najbardziej dopasować ofertę do oczekiwań Klienta, krzesła z technorattanu dostępne w naszym sklepie różnią się od siebie nie tylko pod względem rodzaju konstrukcji i koloru, lecz także zostały wykonane z różnego rodzaju materiałów. Wszystkie modele są atrakcyjne wizualnie oraz łatwe w czyszczeniu.

Krzesła technorattan wykonane zostały albo z technorattanu, albo z jego imitacji, czyli polipropylenu uformowanego na kształt plecionki rattanowej. Niezależnie od materiału, z jakiego zrobione zostało krzesło technotattan, jest ono wytrzymałe oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak opady, ostre słońce oraz zmiany temperatur. Różnicą między proponowanymi w naszym sklepie materiałami jest twardość siedziska – krzesła z technorattanu są bardziej miękkie i elastyczne, a zatem bardziej komfortowe niż te zrobione z polipropylenu. Imitacja technorattanu jest jednak tańsza niż prawdziwy technorattan, a przy tym posiada wiele podobnych właściwości, więc przed zakupem warto określić indywidualne oczekiwania w stosunku do siedziska.

Zarówno krzesła technorattan, jak i te, wykonane z plecionki polipropylenowej, imitującej technorattan, dostępne są w różnych kolorach – białym, czarnym i w odcieniach brązu. Również ich konstrukcja jest zróżnicowana. Krzesło technorattan dostępne jest w wersji z podłokietnikami oraz bez. Stelaż niektórych modeli wykonany jest z aluminium malowanego metodą proszkową, co zapewnia odporność na korozję. W naszym sklepie oferujemy również fotele technorattan, pufy oraz sofy. Wiele modeli krzeseł, sof i foteli z technorattanu zawiera w zestawie wygodną poduszkę z poszewką dostępną w różnych kolorach, która zapinana jest na zamek błyskawiczny i pokryta została ochronną warstwą teflonu.

Dzięki szerokiej ofercie sklepu i możliwości wyboru spośród różnych materiałów oraz modeli, każdy Klient, wybierając idealne krzesło technorattan, możne indywidualnie zadecydować, czego wymaga od siedziska, a następnie wybrać spośród mebli z technorattanu taki, który spełni wszelkie jego oczekiwania.

x
x