Krzesło Acatop Niskie

Nr produktu: 06480


Podobne meble:

Praktyczne i wygodne krzesło gorodowe  Acatop 

Krzesło grodowe  Acatop należy to eleganckiej i nowoczesnej kolekcji krzeseł. Kolekcja ta dostępna jest w kilku różnych kolorach. Krzesło ogrodowe  Acatop  wykonane zostało z rurek aluminiowych i eliptycznych rurek stalowych - dzięki temu krzesło jest lekkie i mozna je łatwo przenosić. Siedzisko oraz oparcie krzesła ogrodowego wykonane zostały z najwyższej jakości oddychajacego materiału Acatex. Materiał ten doskonale sprawdza się w upalne dni dając poczucie chłodu oraz komfort siedzenia. Materiał ten dodatkowo jest światłotrwały oraz odporny na działanie na promienie UV.

Wszystkie meble ogrodowe z metalu firmy Acamp są pokryte proszkowo powłoką poliestrową odporną na warunki atmosferyczne i promienie UV.

Cena dostawy obejmuje zamówienia do 4 szt. krzeseł.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 10-08-2015
szybko,dodrze,pełna informacja o towarze, serdecznie polecam
Krzesło Acatop Niskie sklep internetowy

Ogrodowe Krzesło Acatop Niskie opinie

Krzesło Acatop Niskie z podłokietnikami ceny

Ogrodowe Krzesło Acatop Niskie ze stalowych i aluminiowych rurek Acamp komentarze

Krzesło z podłokietnikami Acatop do ogrodu ceny, sklep internetowy

 • Wysokość [cm]: 88
 • Szerokość [cm]: 67
 • Głębokość [cm]: 60
 • Waga [kg]: 2

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Jelenia Góra, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Katowice, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Rzeszów, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Warszawa
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x