Krzesło Acatop Składane

Nr produktu: 06482


Podobne meble:

Składane krzesło ogrodowe Acatop.

Krzesło ogrodowe wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje to możliwośc długoletniego uzytkowania krzeseł ogrodowych. Krzesło składane Acatop nalezy do eleganckiej i stylowej kolekcji krzeseł ogrodowych Acatop. Kolekcja ta dostępna jest w różnych kolorach.

Krzesło ogrodowe Acatop posiada siedzisko oraz oparcie wykonane ze specjalnego materiału oddychajacego  Acatex - jest to bardzo trwały materiał, który dodatkowo podczas upału daje uczucie chłodu. Dodatkowo, materiał ten jest światłotrwały i odporny na działanie promieni UV. Podstawa krzesła Acatop wykonana została z rurek aluminiowych i eliptycznych rurek stalowych - gwarantuje to stabilność oraz wytrzymałość krzesła. Krzesło Acatop posiada regulowaną wysokość oparcia, co gwarantuje odnalezienie ustawienia, które pozwoli nam komfortowo wypocząć na krześle.

Wszystkie meble ogrodowe z metalu firmy Acamp są pokryte proszkowo powłoką poliestrową odporną na warunki atmosferyczne i promienie UV. Cena dostawy obejmuje zamówienia do 2 szt. krzeseł.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Krzesło Acatop Składane sklep internetowy

Składano Krzesło Ogrodowe Acatop opinie

Krzesło Acatop Składane z podłokietnikami cena

Krzesło Acatop Składane metalowo-aluminiowe sklep internetowy

Krzesło Acatop Składane z regulowanym oparciem cena

Krzesło Acatop Składane do ogrodu Acamp ceny, opinie, wymiary

 • Składane: Tak
 • Wysokość [cm]: 115
 • Szerokość [cm]: 71
 • Głębokość [cm]: 62
 • Waga [kg]: 6

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Katowice, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Kielce, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Rzeszów, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Szczecin
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x