Krzesło Acatop

Nr produktu: 06481


Podobne meble:

Wygodne krzesło ogrodowe Acatop

Krzesło ogrodowe Acatop wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. Krzesło to należy to stylowej i eleganckiej kolekcji krzeseł ogrodowych Acatop. Kolekcja ta dostepna jest w klilku kolorach, dzięki czemu będziemy mogli dopasować krzesło ogrodowe do każdej przestrzeni.
Krzesło ogrodowe Acatop wykonane zostało z  z  rurek aluminiowych i eliptycznych rurek stalowych - gwarantuje to stabilność oraz wytrzymałość krzesła ogrodowego. Siedzisko oraz oparcie krzesła wykonane są z bardzo wytrzymałęgo materiału jakim jest Acatex. Materiał ten jest oddychający, dzięki czemu siedząc w uplany dzień na krześle ogrodowym Acatop mamy poczucie chłodu. Materiał ten jest dodatkowo światłotrwały oraz odporny na działanie promieni UV.

Wszystkie meble ogrodowe z metalu firmy Acamp są pokryte proszkowo powłoką poliestrową odporną na warunki atmosferyczne i promienie UV.

Cena dostawy obejmuje zamówienia do 4 szt. krzeseł.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Krzesło Acatop sklep internetowy

Ogrodowe Krzesło Acatop opinie

Krzesło Acatop do ogrodu Acamp ceny

Solidne Krzesło ogrodowe Acatop cena

Krzesło Acatop z podłokietnikami do ogrodu opinie, sklep internetowy

 • Wysokość [cm]: 105
 • Szerokość [cm]: 59
 • Głębokość [cm]: 74
 • Waga [kg]: 6

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Jelenia Góra, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Katowice, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Olsztyn, Krzesła ogrodowe / tarasowe ogrodowe Rzeszów
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x