Krzesło Brisbane

Nr produktu: 09622


Podobne meble:

Technorattanowe krzesło Brisbane to świetna propozycja dla właścicieli restauracji i kawiarni. Produkt ten wniesie powiew elegancji i dobrego stylu. Wykonany jest z technorattanu, który jest materiałem ekologicznym i bardzo wytrzymałym. Ponadto technorattan jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV, dzięki czemu na dłużej zachowuje swój kolor. Konstrukcja krzesła Brisbane opiera się na aluminiowym stelażu, który gwarantuje stabilność i lekkość krzesła. Jest przy tym odporny na rdzę.

Do krzesła ogrodowego Brisbane dołączono poduszkę, która podnosi komfort korzystania z niego. Samo krzesło jest w kolorze Dolphin grey - widocznym na zdjęciach, natomiast poduszka jest ciemnoszara. Posiada funkcjonalny zamek błyskawiczny dzięki któremu można zdjąć przybrudzoną tapicerkę.

Wymiary krzesła to 90cm wysokości, 50cm szerokości oraz 60cm głębokości.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Krzesło Brisbane

Krzesło Brisbane ceny

Krzesło Brisbane opinie

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x