Brązowe krzesło do ogrodu textiline Bologna Brown

Nr produktu: 21498


Podobne meble:

Krzesło do zestawu Bologna Brown to wygodne i niedrogie krzesło ogrodowe. Brązowe krzesło ogrodowe posiada stelaż wykonany ze stali malowanej proszkowo na kolor brązowy, zaś siedziska pokryte są wytrzymałym materiałem.

Sztaplowanie krzeseł z zestawu Bologna Brown

Siedzisko i oparcie krzesła ogrodowego Bologna Brown pokryte są estetyczną i wytrzymałą tkaniną Textiline, która zapewnia odpowiednią wygodę. Tkanina ma piękny, naturalny odcień beżowy. Krzesła ogrodowe Bologna można sztaplować, czyli układać jedno na drugim - dzięki temu zaoszczędzimy sporo miejsca podczas przechowywania mebli podczas zimy.

Krzesła w zestawie Bologna Brown

Na powyższym zdjęciu widnieje zestaw Bologna Brown, 6 krzeseł i stół.

Krzesło do zestawu Bologna Brown odznacza się wysoką jakością wykonania - stalowy stelaż oraz odporna tkanina gwarantują wytrzymałość produktu. Krzesło ogrodowe jest łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na warunki atmosferyczne, w tym szkodliwe promieniowanie UV. Dzięki temu krzesła mogą stać cały rok na zewnątrz.

Podłokietnik i siedzisko krzesła Bologna Brown

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pr2Pytania do produktu

Krzesło ogrodowe do zestawu Bologna Brown

Krzesło ogrodowe do zestawu Bologna Brown - wymiary

Krzesło do zestawu Bologna Brown - wymiary

Podłokietnik i oparcie krzesła Bologna

Sztaplowanie krzeseł Bologna Brown

Zestaw ogrodowy metalowy Bologna Brown

Meble ogrodowe stalowe Bologna Brown w komplecie

Sztaplowanie krzeseł stalowych Bologna Brown

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x