Krzesło ogrodowe Minnesota Dining cappucino

Nr produktu: 15246


Podobne meble:

Krzesło Minnesota wyprodukowane zostało przez markę Keter, która od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu mebli z wysokiej jakości materiałów syntetycznych. Wspaniale sprawdzać się będzie nie tylko w ogrodzie, ale także na tarasie i balkonie. Funkcjonalność, wygoda i elegancja to charakterystyczne cechy tego modelu.

Minnesota to krzesło wyjątkowo lekkie, a zarazem praktyczne. Materiał zastosowany do jego wykonania to polipropylen, który gwarantuje trwałość. Mimo, że z wyglądu krzesło może przypominać rattanowe meble, ma z nimi niewiele wspólnego, gdyż odróżnia się tym, że wspaniale znosi niekorzystne działanie czynników pogodowych takich jak deszcze czy silne promieniowanie słoneczne. Jego wspaniały kolor cappucino nie wypłowieje nawet, jeśli krzesło stać będzie w pełnym słońcu. Uniwersalna barwa sprawia, że pasować ono będzie do przeróżnych aranżacji, zarówno tych bardziej stonowanych, jak i całkowicie szalonych. Krzesło Minnesota Dining łatwo zachować w doskonałym stanie. Aby nieco odświeżyć jego wygląd wystarczy przetrzeć je zwilżoną szmatką lub umyć pod bieżącą wodą, impregnacja i konserwacja są w tym przypadku całkowicie zbędne.

Wysoka trwałość krzesła sprawia, że na wiele lat zachowuje ono swoją wspaniałą estetykę. Krzesło producenta Keter świetnie sprawdzi się w czasie różnych uroczystości, które odbywają się na dworze. Istotną zaleta jest to, że krzesła Minnesota można przechowywać jedno w drugim, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca.

Krzesło Minnesota wymiary

Wymiary:

  • Szerokość: 61cm
  • Długość: 65cm
  • Wysokość: 99cm

Krzesła Minesota Dining dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. 

Krzesła dostarczane są w całości, nie wymagają montażu.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Krzesło ogrodowe Minesota Dining

Krzesło ogrodowe Minnesota Dining cappucino

Krzesła Minnesota cappuccino w zestawie

Krzesła Minnesota cappuccino na tarasie

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x