Krzesło ogrodowe Minnesota Dining grafit

Nr produktu: 19596


Podobne meble:

Krzesło ogrodowe z oparciem Minnesota

Krzesła Minnesota Dining to funkcjonalne i praktyczne krzesła do użytku zewnętrznego, które mogą z powodzeniem funkcjonować na świeżym powietrzu przez cały sezon.

Meble Corfu produkowane węgierskiej fabryce firmy Curver

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Meble Corfu produkowane są pod marką Curver należącą do znanej europejskiej grupy produkującej wyroby z wysokiej jakości tworzywa sztucznego formowanego wtryskowo. Inne marki należące do tej grupy to znane i cenione na polskim rynku Allibert i Keter. Zestaw Corfu produkowany jest w węgierskiej fabryce firmy.

Tanie krzesło ogrodowe z wytrzymałego tworzywa

Krzesło Minnesota grafitowe

Krzesło ogrodowe Minnesota wyprodukowano z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Wytrzymuje on zróżnicowane i trudne warunki atmosferyczne takie, jak deszcze, śnieg, czy wysokie różnice temperatur i jest odporny na promienie UV. Dzięki temu krzesła Minnesota nie utracą swego koloru przez lata i nie utracą swych unikalnych właściwości.

Krzesła do ogrodu w 3 kolorach

Krzesło Minnesota kolory

Krzesła Minnesota dostępne są w 3 kolorach. Grafitowym, brązowym i cappuccino. Wybrany kolor należy wybrać w wariantach na górze strony.

Dużą zaletą krzeseł Minnesota Dining jest możliwość ich sztaplowania, co pozwala znacznie zaoszczędzić miejsce w czasie przechowywania. Krzesła Minnesota Dining można łatwo czyścić za pomocą wilgotnej szmatki.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Krzesło ogrodowe Minnesota Dining grafit

Krzesła Minnesota

Krzesła Minnesota w ogrodzie

Krzesła Minnesota na tarasie

Krzesło ogrodowe Minnesota Dining wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x