Aruba - krzesło ogrodowe rozkładane

Nr produktu: 15759


Podobne meble:

Krzesło, na którym będziemy mogli się zrelaksować powinno mieć wygodne oparcie, podłokietniki i komfortowe siedzisko. Krzesło ogrodowe Aruba spełnia te oczekiwania, dodatkowo jest rozkładane dzięki czemu może również służyć jako leżak.

Ogrodowy fotel Aruba wyprodukowany został z wysokiej jakości polipropylenu. Siedzisko oraz oparcie skonstruowane jest z płaskich, szerokich elementów, dzięki którym możemy komfortowo na nim wypocząć. Nogi są solidne, a całość w razie potrzeby łatwo rozłożyć. Polipropylen jest wręcz idealnym materiałem do użycia na zewnątrz. Jest on odporny na działanie warunków pogodowych, które mają niszczący wpływ np. na drewno. Deszcz, wilgoć czy mróz nie niszczą krzesła ogrodowego rozkładanego Aruba. Mebel nie jest też podatny na działanie promieni UV, dzięki czemu jego oryginalny niebieski kolor nie blednie nawet podczas dużego nasłonecznienia. Krzesło także bardzo łatwo wyczyścić w razie mocniejszych zabrudzeń.

Charakteru krzesłu ogrodowemu rozkładanemu Aruba dodaje jego unikatowe wzornictwo, które wynika z zastosowania powierzchni matowej i błyszczącej. Dodatkową zaletą krzesła jest to, że można je złożyć i przechować w schowku lub garażu. Po złożeniu mebel nie zajmuje wiele miejsca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 07-07-2016
Krzesła bardzo wygodne i łatwo można regulować oparcie. Sprzedawca bardzo dokładnie zapakował do transportu, jednak w jednym krześle podłokietnik jest dość mocno porysowany...
Krzesło Aruba Niebieskie

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x