Krzesło ogrodowe Santana grafitowe

Nr produktu: 15242


Podobne meble:

Na działce lub w ogrodzie przyjmujemy czasami większą ilość gości. Wówczas potrzebujemy również większą ilość krzeseł. Krzesła ogrodowe Santana grafitowe to idealne siedziska, które sprawdzą się podczas wspólnego grillowania czy ogniska. Łatwo jest je przechowywać dzięki sztaplowaniu, są lekkie, wygodne i wytrzymałe.

Krzesło ogrodowe Santana grafitowe wyprodukowano z polipropylenu. Sztuczny materiał charakteryzuje się dużą odpornością na niekorzystne warunki pogodowe. Nie niszczeje pod wpływem deszczu, wilgoci czy mrozu. Stonowany grafitowy kolor krzesła nie blaknie podczas większych promieni słonecznych, ze względu na to, że polipropylen jest odporny na promienie UV. Dużą zaletą krzesła jest także to, że nie są wymagające jeśli chodzi o ich konserwację. W przypadku zabrudzeń łatwo jest się ich pozbyć przy użyciu wilgotnej szmatki.

Choć konstrukcja krzesła ogrodowego Santana grafitowego wydaje się delikatna, jest to mebel stabilny dzięki profilowanym nogom, układającym się w kształt litery „L”. Krzesłu nadano zaokrągloną formę. Nogi oraz podłokietniki mają gładką strukturę, natomiast oparcie wyglądem przypomina technorattanowy splot.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Krzesło Santana

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x