Krzesło ogrodowe składane Hera zielone

Nr produktu: 16298


Podobne meble:

Rozkładane krzesło ogrodowe składane Hera zielone w razie potrzeby posłuży także jako komfortowy leżak. Jest to mebel praktyczny, ładnie się prezentuje oraz charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

Krzesło ogrodowe składane Hera zielone posłuży przez wiele sezonów. Wyprodukowane z tworzywa sztucznego krzesło nie zniszczy się nawet podczas niekorzystnych warunków panujących na zewnątrz. Polipropylen, z którego wykonane jest krzesło, nie jest podatny na działanie deszczu czy mrozu. Nie mają na niego wpływu również promienie UV, dzięki czemu ładny zielony kolor nie zblednie nawet podczas dużego nasłonecznienia. Gładkie powierzchnie oraz samo tworzywo zapewniają łatwą konserwację mebla. Tłuste plamy lub plamy z żywności łatwo zetrzeć mokrą ściereczką.

Łatwe do przechowywania krzesło ogrodowe składane Hera zielone jest również bardzo wygodnym meblem. Wyposażono je w wysokie oparcie, na które składają się podłużne panele oraz komfortowe podłokietniki. Szczelinki pomiędzy panelami zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Nogi o prostokątnym profilu zapewniają stabilność.

 • wysokość oparcia: 110 cm
 • szerokość siedziska: 64 cm
 • głębokość siedziska: 70 cm
 • Waga: 6 kg

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 21-03-2017
Na piątkę z plusem

5 14-11-2016
Piękne wygodne krzesło-fotel.Praktyczne, bo można go po sezonie letnim złożyć i schować. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i obsługi jak również z pracy kuriera. Dziękuję.
Krzesło ogrodowe składane Hera

Krzesło ogrodowe składane Hera zielone

Krzesło ogrodowe złożone Hera zielone

Krzesło Hera od tyłu

Curver Keter Hera krzesło złożone

Krzesła Hera w zestawie ze stołem Wellington
Na zdjęciu krzesła w kolorze grafitowym


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x