Krzesło technorattan NEGROS grey

Nr produktu: 13923


Podobne meble:

Krzesło technorattan Negros Grey charakteryzuje się klasycznym wręcz kształtem. Jest wykonane precyzyjnie, a do jego produkcji wykorzystano idealną do użytku zewnętrznego plecionkę technorattanową. Ta bardzo efektownie się prezentuje, ale także krzesło dzięki niej jest wygodne i wytrzymałe.

Ręcznie pleciony technorattan charakteryzuje się tym, że jest bardzo wytrzymały na działanie takich warunków pogodowych jak deszcz, śnieg czy wilgoć. Właściwości elastyczne tego materiału podnoszą komfort użytkowania mebla, ale także sprawiają, że jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie działają na niego promienie UV. To oznacza, że nawet duże nasłonecznienie nie powoduje blednięcia oryginalnych szarych odcieni. Krzesło technorattan NEGROS grey nie sprawia też problemów związanych z pielęgnacją. Technorattan jest łatwy w czyszczeniu, trudne do zmycia plamy można zetrzeć przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Krzesło technorattan NEGROS grey jest bardzo stabilne, dzięki temu że nogi oraz podłokietniki wykonane są z niekorodującego aluminium, które pokryto plecionką technorattanową. Krzesła w razie potrzeby można przechowywać w schowku, garażu lub piwnicy. Dzięki temu, że można je wkładać jedno w drugie nie zajmą więcej miejsca niż tyle co jedno krzesło.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 08-08-2016
bardzo ładne i wygodne krzesło do kompletu mebli ogrodowych
krzesło Negros

krzesło Negros grey

krzesło technorattan

krzesła sztaplowane

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x