Lautaro Double Grey meble technorattanowe do ogrodu 4+1

Nr produktu: 25956
 • Cena: 2 799
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Komplet stołowy z technorattanu Lautaro Double Grey to elegancka propozycja na tarasy, wzorowana na modnych zestawach mebli pokojowych. W skład kompletu wchodzą cztery krzesła z podłokietnikami i poduszkami na siedziska, oraz duży, zabudowany stół, z blatem z hartowanego szkła. Meble świetnie się sprawdzą nie tylko podczas weekendowych spotkań przy grillu, ale też na bardziej wystawnych ogrodowych przyjęciach. Zestawy ogrodowe z technorattanu to idealna propozycja na tarasy i do ogrodów przydomowych, a także do przestrzeni reprezentacyjnych restauracji czy hoteli.

Lautaro double grey - zestaw

Meble ogrodowe technorattanowe utrzymane są ciemnych szarościach, które świetnie wkomponują się nie tylko w tradycyjne, ale też bardziej nowoczesne ogrodowe aranżacje. Poduszki mają nieco jaśniejszy ton szarości, więc całość doskonale się komponuje. Warto zwrócić uwagę na eleganckie lamówki, sznureczki pozwalające na przywiązanie poduszek do krzeseł czy praktyczne stopki, którymi wykończono nóżki mebli. Krzesła można sztaplować (układać jedno na drugim) co znacznie ułatwia ich przechowywanie. Te szczegóły świadczą o dużej dbałości o jakość wykonania i sprawiają, że zestaw jest w pełni dopracowany w każdym szczególe. Zestaw obiadowy technorattanowy to nie tylko elegancka, ale i praktyczna propozycja na taras.

Lautaro double grey zestaw obiadowy - plecionka

Zestaw ogrodowy z technorattanu tworzy metalowy stelaż, wykończony ręcznie wyplataną technorattanową plecionką. Włókna technorattanu są płaskie, dzielone wzdłużnie, więc zestaw stołowy robi wrażenie wykonanego z okrągłej plecionki. Meble technorattanowe cechują się wysoką odpornością na deszcz, słońce i temperatury, są łatwe do mycia i nie wymagają konserwacji. Poszewki poduszek są rozpinane, więc w razie potrzeby można je zdjąć i wyczyścić. Meble stołowe technorattanowe Lautaro Double Grey to świetny wybór na tarasy i do ogrodów, również do otwartych, niezadaszonych przestrzeni.

Lautaro Double grey - stół

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 15-07-2019
bardzo elegancki komplet- spełnione moje oczekiwania

4 04-07-2019
bardzo ładny i fajne wykonanie
Lautaro Double Grey meble technorattanowe do ogrodu 4+1

Meble ogrodowe technorattanowe dla 6 osób Lautaro Antracite wymiary

Lautaro Double Grey meble technorattanowe do ogrodu 4+1

Lautaro Double Grey meble technorattanowe do ogrodu 4+1 - sztaplowanie krzeseł

Lautaro Double Grey meble technorattanowe do ogrodu 4+1 plecionka

Lautaro Double Grey meble technorattanowe do ogrodu 4+1 stół

Lautaro Double Grey meble technorattanowe do ogrodu 4+1

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x