Ławka ze skrzynią Keter Hudson Storage Bench 227L grafitowy

Nr produktu: 22418


Podobne meble:

Funkcjonalna ławka Keter Hudson Storage Bench o pojemności 227 L w kolorze grafitowym to propozycja dla osób, które szukają efektownych, praktycznych i uniwersalnych rozwiązań do swojego ogrodu. Ławka tworzy miejsce do siedzenia dla dwóch dorosłych osób, a jednocześnie można w niej schować narzędzia ogrodowe, poduszki do mebli ogrodowych i inne przedmioty, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Skrzynia ogrodowa Keter Hudson Bench 227 L w kolorze grafitowym wyprodukowana została z tworzywa sztucznego przez znaną i cenioną na europejskim rynku firmę Keter, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości elementów wyposażenia ogrodowego. Tworzywo, z której wykonano ławkę cechuje się bardzo dobrymi właściwościami, gdyż jest odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych, promieniowanie UV, różnice temperatur czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu ławka-skrzynia może stać na zewnątrz cały rok, nie wymaga konserwacji, łatwo utrzymać ją w czystości i posłuży przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd i właściwości.

Ławka Hudson

Ławka z funkcją skrzyni Keter Bench 227 L w kolorze grafitowym chroni przechowywane w jej wnętrzu przedmioty przed działaniem wilgoci i wodą, co jest możliwe dzięki dobrej wentylacji. Ławce w procesie produkcji nadano wygląd i strukturę przypominającą naturalne drewno, co znakomicie prezentuje się od strony wizualnej. Skrzynię można zamknąć na kłódkę, dzięki temu, że w odpowiedni sposób przystosowano jej pokrywę, która stanowi jednocześnie siedzisko ławki. Posiada ona dwa podłokietniki, które zwiększają komfort użytkowania ławki i zapewniają miejsce do oparcia przedramion i dłoni podczas odpoczynku w ogrodzie. Z racji swojej niewielkiej wagi w dowolnym momencie będzie można ją przestawić w inne miejsce, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami.

Ławka ogrodowa Hudson wytrzymałość siedziska i podłogi skrzyni:

Skrzynia Hudson wytrzymałość

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 30-08-2018
Dobra jakość

5 30-08-2018
Zakup zrealizowany bardzo szybko, sprawnie i w terminie. Jest to kolejny zakup za który dziękuję.

5 04-08-2018
Bardzo dobry i szybki serwis Firmy - mimo ostrzeżeń programów chroniących Klientów płacących kartą weszliśmy z szczęśliwym zakończeniem. Uprzejma informacja przy zakupie. Ławki świetne ,dobrze wykonane , bardzo praktyczne i łatwe w montażu. Mam jedną wcześniej 15 lat temu kupioną !! Dziękuję
Ławka ze skrzynią Hudson Storage Bench 227L grafitowy

Ławka ze skrzynią Hudson Storage Bench 227L grafitowy

Skrzynia ogrodowa wymiary

Ławka ze skrzynią Hudson Storage Bench 227L grafitowy

Ławka ze skrzynią Hudson Storage Bench 227L grafitowy

Ławka ze skrzynią Hudson Storage Bench 227L grafitowy

Ławka ze skrzynią Hudson Storage Bench 227L grafitowy

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x