Lerida/Manila komplet z technorattanu szary

Nr produktu: 16164


Podobne meble:

Meble wykonane z technorattanowej plecionki zawsze pięknie się prezentują. Podkreślone detalem w postaci szklanego, hartowanego blatu wyglądają bardzo efektownie. Lerida/Manila komplet z technorattanu szary to komfortowy zestaw mebli, który będzie ozdobą każdego ogrodu.

Lerida/Manila zestaw technorattan szary elementy

Konstrukcja technorattanowego kompletu Lerida/Manila jest stabilna, dzięki temu że zastosowano do jej produkcji lekkie aluminium, które nie jest podatne na działanie korozji. Aluminiowe stelaże pokryto plecionką technorattanową w eleganckich szarych odcieniach. W ten sposób zadbano o to, by meble były komfortowe, ale i wytrzymałe. Technorattan odporny jest na promienie UV, co oznacza że nawet duże nasłonecznienie nie wpływa negatywnie na oryginalny kolor mebli. Elastyczne właściwości technorattanu sprawiają, że komplet jest uodporniony na uszkodzenia mechaniczne. Poza tym technorattan jest odporny na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak wilgoć czy mróz. Meble łatwo także utrzymać w czystości, ich konserwacja nie wymaga wielkich nakładów pracy, a czyszczenie najczęściej ogranicza się do użycia mokrej szmatki.

Poduszka z krzesła Lerida/Manila technorattan

W skład  kompletu z technorattanu Lerida/Manila 6+1 Grey wchodzi 6 wygodnych krzeseł. Mają one komfortowe wysokie oparcia oraz podłokietniki. Do krzeseł dodane zostały poduszki, które wyposażone są w poszewki z praktycznym zamkiem błyskawicznym. Poszewki w jasnych odcieniach są także zabezpieczone przed zalaniem poduszek wodą. Stół o wymiarach 140 x 80 cm wyposażono w stylowy blat z hartowanego szkła.

Lerida/Manila szklany blat stołu

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Lerida/Manila 6+1 Grey komplet z technorattanu

Lerida/Manila 6+1 Grey

Lerida/Manila 6+1 Grey blat

Lerida/Manila 6+1 Grey krzesło

Lerida/Manila 6+1 Grey poduszka

Lerida/Manila 6+1 Grey siedzisko

Lerida/Manila 6+1 Grey stół

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x