Leżaki ogrodowe drewniane

Trudno wyobrazić sobie odpoczynek w ogrodzie bez leżaka. Nie ma nic przyjemniejszego niż ułożenie się wygodnie na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że leżaki uchodzą na podstawowe, a wręcz obowiązkowe wyposażenie każdego ogrodu czy tarasu.

Proponujemy Państwu leżaki wykonane z drewna. Dzięki zastosowaniu tego materiału są bardzo wytrzymałe oraz przyjemne w dotyku. Również ich konserwacja nie jest niczym skomplikowanym: wystarczy raz do roku natrzeć je specjalnym olejem, a będą służyły nam na lata. Oferowane Państwu leżaki są składane i wygodne do przenoszenia, dzięki czego ich przechowywanie także nie stanowi problemu.

Mogą Państwo wybierać między najprostszymi leżakami w niskiej cenie – pozbawionymi regulacji, ale za to doskonale wyprofilowanymi – a modelami z dodatkowymi funkcjami. Mają regulowane nie tylko oparcia, ale i podnóżki. Część leżaków została także wyposażona w kółka ułatwiające ich przemieszczanie oraz podstawkę na napoje czy książkę. A wszystko po to, by nic nie mogło zmącić odpoczynku na świeżym powietrzu.

x
x