Leżaki ogrodowe metalowe

Leżaki wydają się niezbędnym elementem wypoczynku w ogrodzie, na tarasie czy nad brzegiem basenu. Jednak aby wypoczynek był efektywny, powinien spełniać szereg wymagań – tak jak nasze leżaki na metalowych stelażach.

Po pierwsze, są stosunkowo lekkie. Dzięki temu można ustawić je w dowolnym miejscu ogrodu. Jest to szczególnie ważne, gdy chcemy łapać promienie słoneczne lub raczej ukryć się w cieniu – w zależności od pory dnia będą to różne miejsca. Leżaki z aluminium zostały pomalowane proszkowo, dzięki czemu są odporne na wilgoć. Bez obawy można je więc stawiać koło basenu lub kłaść się na nich bezpośrednio po wyjściu z wody. Nasze leżaki mają również możliwość regulacji oparcia, co umożliwia dostosowanie ich do aktualnych potrzeb. Mogą Państwo wybrać między wysokim ustawieniem (idealnym do lektury w ogrodzie) czy bardzo niskim (doskonałym, gdy chcemy uciąć sobie drzemkę na świeżym powietrzu).

Oferowane przez nas leżaki są także dostosowywane do przechowywania ich w stosie – poza sezonem nie będą zatem zajmować zbyt wiele miejsca.

x
x