Leżaki ogrodowe rattanowe

Leżak rattanowy to doskonałe siedzisko, które gwarantuje wygodę użytkowania, jeśli odpoczywając między innymi w ogrodzie, przy basenie, na tarasie lub balkonie chętnie korzysta się z możliwości odpoczywania w pozycji leżącej. Leżaki ogrodowe rattanowe mają oryginalny design, który jest uniwersalny i doskonale wpasuje się jako element każdego wystroju.

Leżaki rattanowe wykonane są z rattanu. Ten materiał to surowiec używany od wieków, jest lekki i funkcjonalny, a jego pozyskiwanie ekologiczne. Leżak rattanowy różni się od mebli z technorattanu tym, że jest on bardziej oryginalny i wygodniejszy, ponieważ wykonany został z naturalnego tworzywa. Tym samym jednak trzeba o niego bardziej dbać niż o jego sztuczny i droższy zamiennik.

Każdy leżak rattanowy jest odpowiednio wyprofilowany. Dzięki temu leżaki rattanowe są komfortowymi meblami, z których po impregnacji i dodatkowych zabezpieczeniach będzie można korzystać przez lata. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór leżaków, dzięki czemu każdy użytkownik może dobrać model spełniający konkretne oczekiwania. Szczególnie polecamy leżaki z technorattanu – nowoczesnego, trwałego tworzywa sztucznego, imitującego klasyczne rozwiązania.

Leżaki ogrodowe rattanowe sprzedawane są w wersji z kółkami, które zapewniają łatwość przemieszczania leżaka, a także bez kółek. Niektóre modele mają rozkładane nóżki. Wiele produktów zakupić można w zestawie z dedykowanymi materacami z zagłówkami lub bez. Materace są najczęściej impregnowane, a dzięki temu wodoodporne. W ofercie sklepów znajdują się również leżaki rattanowe, których oparcia są regulowane, dzięki czemu można je swobodnie ustawiać wedle upodobań. Wśród nich można znaleźć także takie, które posiadają podłokietniki. Leżaki i leżanki dostępne są najczęściej w ładnych, naturalnych odcieniach brązu oraz szarości.

x
x