Leżanka z technorattanu RICCO

Nr produktu: 03763


Podobne meble:

Zestaw mebli ogrodowych RICCO

Komplet ogrodowy RICCO to eksluzywny zestaw mebli modułowych marki Bello Giardino.

Ekologiczne i trwale

Łóżko ogrodowe Ricco wykonane zostało z eco-rattanu - jest to bardzo modny w tym zesonie materiał, który cechuje się barzo wysoką wytrzymałością a przy okacji bardzo dobrze się prezentuje. Łóżko Ricco odporne jest na deszcz, wiatr, mróz oraz na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Wszystkie elementy zestawu posiadają solidne stelaże wykonane z aluminium.

Modułowa budowa

Łóżko Ricco składa się z modułów: 2 dużych modułów z oparciem, 2 małych modułów oraz pufy.


Łóżko to posiada nietypową formę oraz kształt, wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu bardzo dobrze się prezentuje. Budowa modułowa pozwala na dowolne zestawianie ze sobą wszystkich elementów zestawu w dowolny, najwygodniejszy w daniej chwili sposób.

Wymiary i właściwości mebli

Duży moduł zestawu Ricco posiada 67cm wysokości, 149cm długości oraz 75cm szerokości. Moduł mały posiada 33cm wysokości 135cm długości oraz 75cm szerokości. Pufa Ricco posiada 33cm wysokości, 66cm długości oraz 66cm szerokości.

Wszystkie moduły Ricco złożyć możemy w koło o średnicy 195cm.
 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Łóżko ogrodowe Ricco
Łóźko z poduchami w kolorze ECRU


Stelaż łóżka ogrodowego technorattan Ricco

Ricco łóżko technorattanowe

moduły ruchome zestawu ricco

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x