Mały komplet balkonowy technorattan Lucena

Nr produktu: 19554

Mały komplet balkonowy technorattan Lucena doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Elegancki zestaw mebli składa się ze stolika oraz 2 foteli, które można schować pod stół zaoszczędzając sporo miejsca.

Meble technorattan Lucena w ogrodzie

Stelaż mebli Lucena wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Wygodę korzystania z zestawu zapewniają eleganckie poduszki. Najważniejszym elementem wpływającym na funkcjonalność mebli jest stolik kawowy pokryty szybą hartowaną, pod który można wsunąć krzesła.

Złożone meble Lucena technorattan balkonowe

Wykończenie mebli to technorattan - nowoczesny materiał używany do produkcji mebli ogrodowych Swoim wyglądem przypomina naturalny rattan, jednak jest znacznie bardziej odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promienie UV. Plecionka użyta do produkcji mebli ma płaski przekrój.

Meble Lucena balkonowe technorattan ustawione wśród zieleni

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Mały komplet balkonowy technorattan Lucena

Złożony komplet Lucena technorattan

Meble technorattan Lucena w ogrodzie

Komplet mebli ogrodowych Lucena na tarasie

Zestaw mebli technorattan Lucena - siedzisko fotela

Komplet mebli balkonowych Lucena w ogrodzie

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x