Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey z 4 fotelami

Nr produktu: 31859
 • Stara cena: 5 699
  Cena: 3 449 (24 raty po 185 zł *)
 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 11.12.2019
  Zamów do: g. 13:00, środa, 11.12.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey 4 cechują się wyjątkowym designem, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych rozwiązań, które jednocześnie w subtelny sposób nawiązują do ponadczasowej klasyki. Komplet składa się z czterech foteli oraz dużego stołu, dzięki czemu sprawnie łączy w sobie funkcję wypoczynkowe i obiadowe. Posiadają one stonowaną kolorystykę, dzięki czemu z powodzeniem odnajdzie się w każdej aranżacji i przestrzeni.

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey - zbliżenie na fotel

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey 4 powstały przy użyciu najlepszej jakości materiałów, z jednoczesnym zachowaniem dbałości o każdy detal, dzięki czemu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Komplet przystosowany jest on zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale i w komercyjnych.

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey - zbliżenie na poduszke

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey 4 niosą ze sobą duży komfort użytkowania, na który wpływ mają wygodne poduszki siedziskowe. Poduszki te posiadają zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można wyczyścić lub uprać. Komplet ten niezwykle łatwo utrzymać w czystości, gdyż do jego mycia wystarczy szmatka nasączona wodą. Nie wymaga on konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych. Blat przestronnego stołu tworzy szyba hartowana, która jest bezpieczna, gdyż w przypadku stłuczenia, rozpadnie się na wiele kawałków.

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey - stół

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey 4 opartą są na aluminiowym stelażu, dzięki czemu jest bezwzględnie odporny na korozję oraz działanie wilgoci. Plecionka technorattanowa w atrakcyjnych wizualnie odcieniach szarości cechuje się natomiast znakomitą odpornością na działanie warunków pogodowych, promieniowania UV czy nasłonecznienia. Sprawia to, że komplet może stać na zewnątrz nawet przez cały rok, bez obawy, że straci swój kolor i kształt.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey z 4 fotelami

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey z 4 fotelami

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey fotel

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey - poduszka

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey - stół

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey - zbliżenie na stół

Fotel Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey - zbliżenie na plecionkę na stole

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey - plecionka fotela

Technorattan meble ogrodowe Marsylia 180 Grey

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x