Meble balkonowe

Meble balkonowe

Zestawy balkonowe to doskonale prezentujące się komplety mebli, które mogą stać się elementem wyposażenia zarówno balkonu, tarasu przydomowego, przestrzeni otwartej przynależącej do różnego rodzaju punktów gastronomicznych, jak i prywatnych ogrodów oraz ogródków działkowych.

Zestawy balkonowe z założenia przystosowane są do użytku zewnętrznego, dzięki temu, że są wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych, aczkolwiek doskonale sprawdzą się również wewnątrz domu czy restauracji. Proponowane w naszym sklepie komplety to zestawienia różnego typu mebli.

Najczęściej w skład zestawu wchodzą fotele, sofy, pufy lub krzesła oraz stolik. Niemniej jednak, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta, oferujemy zestawy balkonowe w rozmaitych zestawieniach. Podobna zasada dotyczy materiałów, z których komplety mebli są produkowane. W zależności od potrzeb i preferencji, zakupić można komplety wypoczynkowe wykonane z technorattanu, polipropylenu (solidnego tworzywa syntetycznego) i wielu innych tworzyw. Do zestawów balkonowych zazwyczaj dołączone są dopasowane poduszki. Zestawy balkonowe to meble wygodne, o nienagannym wyglądzie i ciekawym designie, które są trwałe oraz łatwe w czyszczeniu.

 

Meble balkonowe to starannie wyselekcjonowana grupa mebli ogrodowych przeznaczonych na niewielki balkon w bloku. Większość przestrzeni wypoczynkowych w dużych miastach to niewielkie balkony o powierzchni kilku metrów kwadratowych dlatego typowe zestawy na balkon to zazwyczaj komplety dla dwóch, lub czterech osób składające się z foteli i niewielkiego stolika. Każdego roku coraz większą popularnością  cieszą meble rattanowe na balkon, a wśród nich modułowe narożniki technorattanowe - składające się w najmniejszej kombinacji z dwóch modulów, można rozbudowywać o kolejne elementy.

Składane meble balkonowe to najpopularniejsze, sprzedawane często w marketach zestawy niewielkiego stolika z kwadratowym, lub okrągłym blatem, oraz dwa składane krzesełka. Standardowo dostępne są one w kolorze drewna, jednak coraz większą popularnoscią cieszą się komplety na balkon w jaskrawych kolorach - zielonym, czerwonym i podobnych. U nas wybierzesz zestaw balkonowy o jakości nie gorszej niż te dostepne w popularnych sklepach wielkopowierzchniowych. Coraz popularniejsze są tanie meble na balkon z palet - można je łatwo wymienić na nowe przed kolejnym sezone. Poszukującym tanich ofert polecamy śledzenie naszej strony w oczekiwaniu na wyprzedaż.

Starannie wybrane meble na balkon w połączeniu z doniczkami i innymi akcesoriami - np. sztuczną trawą mogą stanowić atrakcyjną dekorację balkonu i obiekt zazdrości sąsiadów.

Ostatnio na blogu

  • Wypoczynek na balkonie. Jakie meble i aranżacje balkonu?

    09.09.2019

    Mieszkańcy bloków i kamienic przeważnie nie mają luksusu posiadania ogrodu lub choćby dużego tarasu rekreacyjnego. Mimo iż na nowoczesnych osiedlach istnieją zielone tereny, które można uznać za ogród, to jednak nie są one prywatne, a o intymności ciężko mówić, gdy obok trawnika przechadzają się s...

x
x