Meble ogrodowe dla 12 osób - stół rozkładany Symphony & Bali - Brąz

Nr produktu: 15895

Stół rozkładany Symphony & 12 krzeseł Bali

Zestaw wykonany z odporonego tworzywa

Meble ogrodowe dla 12 osób - stół rozkładany Symphony & Bali – Brąz składają się z ze dużego, z możliwością zwiększenia długości stołu Symphony 3 oraz 12 krzeseł z podłokietnikami Bali Mono.  Cały zestaw niezwykle funkcjonalny dzięki możliwości wydłużania stołu i sztaplowaniu krzeseł. Tak więc, jeśli nie chcemy, żeby stół zajmował mało miejsca możemy zostawić jego pierwotną długość 160 cm i dostawić 6 krzeseł a resztę zesztaplować, a kiedy zajdzie taka potrzeba, szybko i sprawnie go rozłożyć i dostawić pozostałe 6 krzeseł, w ten sposób uzyskując miejsca dla aż 12 osób.

Zbliżenie na stół Symphony 3

Stół Symphony ma 3 wkładki przedłużające, dzięki którym możemy odpowiednio dostosować stół do naszych potrzeb. Możemy użyć ich dowolną ilość co zwiększa funkcjonalność, a w przypadku maksymalnego rozłożenia, stół jest zwiększa swoją powierzchnię aż dwukrotnie. Montaż jest niezwykle prosty, w stole jest specjalne miejsce przeznaczone na panele, więc po rozsunięciu mechanizmu na metalowych szynach wyjmujemy wkładki i układamy je w odpowiednim miejscu. Demontaż odbywa się na tej samej zasadzie. Stabilność stołu, zadowoli każdego użytkownika, jedna z nóg stołu posiada regulację wysokości, więc nawet w przypadku nierówności podłoża, sam stół pozostaje stabilny i nie musimy się martwić o naczynia ani o bujanie się mebla. W momencie kiedy maksymalnie rozłożymy nasz stół, warto skorzystać z dodatkowych nóg które wzmocnią całą konstrukcję.

Krzesła Bali Mono w zestawie ze stołem Symphony

Tworzywo z jakiego zostały wykonane meble ogrodowe dla 12 osób - stół rozkładany Symphony & Bali to polipropylen. Wytrzymały materiał, któremu nie straszne mrozy, deszcz i silne słońce.  Co pozwala na trzymaiu mebli cały rok w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. A dzięki fabrycznie tłoczonej plecionce technorattanowej, zestaw wygląda niezwykle stylowo.

Stoły i krzesła mogą pochodzić z różnych partii produkcyjnych, dlatego też ich odcienie mogą się różnić.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 24-07-2018
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem. Nie mam zastrzeżeń.
Meble ogrodowe Symphony & Bali

Meble ogrodowe Symphony & Bali
Zestaw z rozkładanym stołem i 12 krzesłami


Zestaw ogrodowy na 12 osób Symphony i Bali

Stół rozkładany Symphony 3
Na zdjęciu widoczny jest zestaw w kolorze grafitowym.


Krzesła Bali Mono w ogrodzie

Curver Symphony 3
Na zdjęciu nieco inny zestaw - 10 krzeseł Bali i 2 fotele Iowa


Stół Curver Symphony 3
Zestaw z dodatkowymi fotelami Iowa - stół złożony


Bali Mono - krzesło ogrodowe

Stół Curver Symphony
Zestaw z dodatkowymi fotelami Iowa


Stół Curver Symphony 3 zbliżenie

Krzesło do ogrodu Bai Mono

Stół rozkładany Symphony 3 i krzesło Bali Mono wymiary

Rozkładany stół Symphony 3

Bali Mono - krzesła sztaplowane

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x