Twój koszyk jest pusty

Zestawy ogrodowe mebli Corfu Curver, Allibert i Keter

Meble ogrodowe Corfu Relax

Bardzo dużą popularnością cieszą się meble ogrodowe Corfu. Dzisiaj można zauważyć coraz częstszą obecność zestawu w ogrodach czy na tarasach. Równie chętnie stawiane są na większych balkonach. Niezwykłym atutem mebli Corfu jest to, że tworzą one jednolitą rodzinę. W jej skład wchodzą zarówno zestawy ogrodowe Corfu, pojedyncze sofy, zestawy foteli czy też dopasowane leżaki i stoły. W ten sposób producent mebli umożliwił konfigurację mebli w taki sposób, jaki nam najbardziej odpowiada.

Meble ogrodowe Corfu Fiesta Set

Meble Technorattan Corfu - czyli meble Corfu wiernie oddające charakter technorattanu

Technorattanowe meble ogrodowe z rodziny Corfu wyprodukowane zostały z trwałego polipropylenu, który wyglądem wiernie przypomina technorattan. Meble Corfu z tworzywa sztucznego są bardzo solidnie wykonane i jednocześnie wspaniale się prezentują. Charakteryzują się także bardzo dużą odpornością na warunki panujące na zewnątrz, takie jak mróz, wilgoć czy nadmierne nasłonecznienie. Meble Corfu można zostawić na okres zimowy na zewnątrz bez obaw, że zostaną one uszkodzone. Należy je jedynie okryć lub schować pod dach.

Meble ogrodowe Corfu w różnorodnej kolorystyce!

Paleta barw w jakiej występują meble z rodziny Corfu jest bardzo szeroka. Z łatwością dobierzemy barwę mebli do wyposażenia i kolorystyki ogrodu lub tarasu. Możemy wybierać spośród mebli Corfu w kolorze grafitowym z poduszkami w szarej kolorystyce, dostępne są także meble brązowe z poduszkami taupe. Bardzo ładnie prezentują się meble w kolorze cappuccino z piaskowymi poduszkami oraz meble białe z poduszkami w szarej barwie. Nowością są utrzymane w szarej barwie meble oraz poduszki. Szeroki wachlarz barw mebli Corfu to duży atut. Dzięki temu z łatwością dobierzemy idealnie pasujący do naszej aranżacji zestaw kolorystyczny.


x
x