Meble ogrodowe Forte szary zestaw obiadowy technorattan na taras

Nr produktu: 22300

Meble ogrodowe Forte szary zestaw obiadowy technorattan składa się z sześciu foteli o szerokości 56 centymetrów, głębokości 70 centymetrów oraz wysokości 88 centymetrów, a także okrągłego stolika z blatem z bezpiecznego szkła o średnicy 135 centymetrów i wysokości 74 centymetrów.

Zestaw mebli stołowych Forte posiada aluminiowy stelaż, który jest materiałem bardzo lekkim. Sprawia to, że poszczególne elementy kompletu można bez przeszkód przenosić z miejsca na miejsce. Komfort korzystania z mebli gwarantują zaokrąglone oparcia.

Zestaw ogrodowy Forte technorattan

Zestaw mebli stołowych Forte pokrywa plecionka z okrągłego technorattanu, który do złudzenia przypomina jego naturalny odpowiednik, czyli rattan. Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych takich, jak duże wahania temperatur czy opady deszczu lub śniegu. Meble znajdą zastosowanie zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na balkonie, tarasie, ganku czy w ogrodzie.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Meble ogrodowe Forte szary zestaw obiadowy na taras

Meble ogrodowe Forte wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x