Zestaw ogrodowy Balima w kolorze grafitowym

Nr produktu: 16105


Podobne meble:

Zestaw ogrodowy Balima – grafit jest wykonany z wielką precyzją i świetnie się prezentuje. Jest to doskonały komplet, który sprawdzi się w większych rodzinach. W skład kompletu wchodzi aż sześć wygodnych krzeseł oraz przestronny stół.

Logo producentów Allibert, Keter, Curver, Evolutif

Komplet Balima w grafitowym kolorze wykonany jest ze sztucznego tworzywa. Krzesła wiernie imitują technorattanowy splot, natomiast stół zaprojektowano tak, by przypominał długie drewniane deski. Tworzywo, z którego wykonany jest komplet jest bardzo wytrzymałym materiałem. Doskonale nadaje się do postawienia w otwartych przestrzeniach. Zestaw Balima odporny jest na promienie UV, dzięki czemu elegancki grafitowy kolor zawsze będzie tak samo intensywny. Komplet odporny jest także na niesprzyjające warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg czy wilgoć. Równie ważne jest to, że meble bardzo łatwo pielęgnować. Nawet najtrudniejsze plamy można zetrzeć mokrą ściereczką.

Skład zestawu ogrodowego Balima

Na zdjęciu poniżej stół  w brązowym kolorze (niedostępny w zestawie)

Zbliżenie faktury stołu Lima

Krzesła są bardzo wygodne. Mają wysokie oparcia oraz komfortowe podłokietniki. Stół o wymiarach 157 x 98 cm jest na tyle przestronny, że każda z siedzących osób zasiadających przy stole będzie odczuwała swobodę. Praktyczny, gładki blat łatwo nakryć i rozstawić na nim wszystkie potrzebne naczynia.

Poniżej widoczne animacje krzesła i stołu w kolorze grafitowym

Trójwymiarowa animacja krzesła BaliTrójwymiarowa animacja stołu obiadowego Lima

Wymiary:

Wymiary elementów z zestawu ogrodowego Balima

Krzesła:

 • wysokość oparcia: 83cm
 • szerokość: 58cm
 • głębokość: 55,5cm

Stół:

 • długość: 157cm
 • szerokość: 98cm
 • wysokość: 74cm

Dostawa i montaż:

Krzesła dostarczane są w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Krzesła Bali Mono dostarczane są w całości, nie ma konieczności ich montażu. 

Stół dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół jest przeznaczony do samodzielnego montażu - prostego zgodnie z załączoną instrukcją.

Wygląd paczki ze stołem Lima

Zobacz jak prosty jest montaż stołu Lima: Instrukcja montażu stołu Lima

Gwarancja:

Krzesło objęte jest 2 letnią gwarancją producenta, firmy KETER.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 02-03-2017
super zakup
Zestaw ogrodowy Balima - grafit

Wymiary Zestawu Balima

Zawartość zestawu ogrodowego Balima

Krzesło Bali Mono grafit

Zestaw ogrodowy Balima - instrukcja stołu

Zestaw ogrodowy Balima - sztaplowanie krzeseł

Stół Lima

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x