Meble ogrodowe stołowe z technorattanu Ares

Nr produktu: 22469

Zestaw mebli stołowych z technorattanu Ares zapewni nie tylko komfort wypoczynku w ogrodzie lub na tarasie, ale również możliwość zjedzenia posiłku na świeżym powietrzu. Komplet składa się ze stolika pokrytego szklanym blatem, sofy dwuosobowej i dwóch foteli. Wykonany jest z odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne technorattanu, niewrażliwego także na działanie promieni słonecznych.

Zestaw mebli obiadowych technorattan Ares brązowy mat

Zestaw mebli stołowych z technorattanu Ares jest bardzo wygodny i funkcjonalny. Dołączone są do niego poduchy, które zwiększają komfort użytkowania. Są one zabezpieczone przed wilgocią impregnowanym materiałem. Stelaż mebli jest aluminiowy, dzięki czemu są one lekkie i odporne na korozję. Blat stołu jest hartowany, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia.

Zbliżenie plecionki technorattan Ares brązowy mat

Zestaw mebli stołowych z technorattanu Ares doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i w jadalni. Meble są pięknie zaprojektowane i dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. Aby zmyć większe zabrudzenia wystarczy użyć wilgotnej ściereczki. Meble technorattanowe będą świetnym elementem nowoczesnej aranżacji.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Meble ogrodowe stołowe z technorattanu Ares

Plecionka technorattan Brązowy mat Ares Big

Zbliżenie na siedzisko sofy technorattan Ares Big

Podłokietnik sofy technorattan Ares Big

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x