Meble ogrodowe technorattan - 4 siedziska - Lux

Nr produktu: 19798

Meble z technorattanu estanowią nowoczesną i bardzo zindywidualizowaną propozycję mebli wykonanych z technorattanu. Charakterystycznym i nadającym tym właśnie meblom charakteru premium jest struktura plecionki technorattanowej, która jest półkokrągła szczotkowana. Wizualnie doskonale imitująca rattan naturalny, z zachowaniem najważniejszej cechy jaką jest trwałość dla plecionki jaką jest rattan syntetyczny.

Nowoczesne meble technorattanowe charakteryzuje również oparcie kompozycji całego zestawu na modułowej budowie, czyli poszczególnych elementach składowych, które mogą doskonale funkcjonować w wielu ustawieniach oraz samodzielnie w razie potrzeby. Zestaw składa się cztery moduły siedziskowe. Konfiguracje na zdjęciach stanowią jedynie propozycję, zaś każdy może dowolnie zestaw ten przestawiać i zmieniać według własnych potrzeb np. uzyskując sofę z technorattanu oraz dwumodułową leżankę.

Oferowany produkt nie jest spójny z meblami z serii Nilamito / Ligurito - nawet jeśli niektóre z materialów marketingowych mogłyby na to wskazywać.

Konstrukcja mebli zbudowana jest na stelażach aluminiowych. Wykorzystanie aluminium zabezpiecza to całkowiscie meble przed negatywnym działaniem wody tj. przed rdzą. Dodatkową korzysćią jest również fakt, że aluminium jest metalem lekkim, pozwala to na wygodne przestawianie poszczególnych modułów, w przypadku chęci przestawienia i realizacji innego ustawienia.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 18-11-2018
Meble super dostawa szybko bezproblemowo

5 02-10-2018
Kanapa spełnia moje oczekiwania, dobra jakość tworzywa i wykonania.

5 10-08-2018
Produkt spełnił moje oczekiwania w 100%.
WYPRZEDAŻ ALLEGRO - Meble Ogrodowe - L4BE

Plecionka technorattanowa Ligurito Brown

Meble ogrodowe technorattan - 4 siedziska - Lux

Plecionka Ligurito Brown Elite z poduszką w kolorze Ecru

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x