Meble ogrodowe z parasolem Melody 8Y grafitowe

Nr produktu: 25959


Podobne meble:

Meble ogrodowe z parasolem Melody 8Y grafitowe będą idealne jeżeli dysponujemy większą przestrzenią na tarasie lub w ogrodzie. W skład zestawu wchodzi wysoki stół obiadowy, 8 wygodnych foteli oraz funkcjonalny parasol. Warto zdecydować się na wyposażenie jej w zestaw mebli, przy których wspólnie z rodziną będzie można zjeść przyjemnie posiłek na świeżym powietrzu. Krzesła stylowo się prezentują i są wygodne, stół jest przestronny i praktyczny, ze względu na to, że można w nim zainstalować parasol o średnicy 300 cm.

Meble wykonane z odpornego tworzywa sztucznego

Zestaw melody 8y + parasol

Komplet mebli wykonany został z bardzo praktycznego, ale również eleganckiego polipropylenu. Fabrycznie tłoczona plecionka odporna jest na działanie wielu zmiennych czynników atmosferycznych. Wygodne grafitowe meble z parasolem ogrodowym Melody 8Y nie są podatne na działanie wilgoci, mrozu czy śniegu. Ich grafitowy kolor pozostanie intensywny nawet podczas długiej ekspozycji na słońce, ze względu na to, że polipropylen jest odporny na działanie promieni UV. Meble nie wymagają także szczególnej pielęgnacji, by pozbyć się bardziej uporczywych plam wystarczy mokra ściereczka.

Wygodne fotele i wzmacniany stół

Zbliżenie na stół Melody

Charakterystyczną cechą foteli ogrodowych w zestawie Melody 8Y są podłokietniki i wysoka konstrukcja, która zapewnia odpowiednie oparcie dla naszych pleców, ale przede wszystkim ogromną wygodę w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo, w zestawie znajdziemy miękkie poduchy wyposażone w rozpinane pokrowce. Nie powinno być zatem żadnych problemów z utrzymaniem ich w należytej czystości. Stół, który wchodzi w skład całego zestawu Melody został wzmocniony specjalnymi prętami wykonanymi z metalu zwiększającymi odporność. Bardzo funkcjonalnym pomysłem okazuje się otwór, który znajdziemy na samym środku tego stołu - będziemy mogli tam zainstalować parasol, który stworzy osłonę przed słońcem czy też mżawką.

Komplet ogrodowy z 8 krzeseł i 1 stołu ogrodowego

Stół ogrodowy Melody animacjaKrzesło ogrodowe Iowa DC animacja

Składający się z 8 krzeseł, stołu oraz parasola zestaw to doskonały komplet do użytku zewnętrznego. Krzesła są wyposażone w wysokie oparcia i wygodne podłokietniki, nad stołem możemy rozłożyć parasol o 300 cm średnicy, który ochroni nas przed promieniami.

Duży parasol ogrodowy

Parasol ogrodowy 300 cm średnicyParasol ogrodowy 300 cm średnicy

Do zestawu dołączony jest parasol ogrodowy  o średnicy 300 cm. Jego rozkładanie można regulować za pomocą korbki. Czaszę parasola wykonano z wytrzymałego materiału który zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV . Do zestawu nie jest dołączona podstawa parasola.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Meble ogrodowe z parasolem Melody 8Y grafitowe

Melody 8Y Wymiary

Meble ogrodowe z parasolem Melody 8Y grafitowe

Wygodne meble z parasolem ogrodowym Melody 6Y grafitowy - czasza parasola

Meble ogrodowe z parasolem

Wygodne meble z parasolem ogrodowym Melody 6Y grafitowy - mechanizm parasola

Fotel Iowa grafitowy zbliżenie - imitacja plecionki

Stół Melody grafitowy zbliżenie

Melody 6Y krzesło Iowa

Wygodne meble z parasolem ogrodowym Melody 6Y grafitowy

Meble ogrodowe z parasolem Melody 8Y grafitowe

  • Ilość miejsc siedzących: sześć
  • Stół: prostokątny

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x