Meble ogrodowe z szarego technorattanu Ambra

Nr produktu: 19483

Kiedy rozpoczyna się sezon na grillowanie, warto zastanowić się nad zaaranżowaniem w ogródku lub na działce wygodnego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Na zewnątrz idealnie sprawdzą się meble z technorattanu, materiału, który jest wzorowany na naturalnej plecionce rattanowej, ale jest od niej znacznie trwalszy. Meble ogrodowe z szarego technorattanu Ambra to komplet, na który składają się:  trzyosobowa sofa, dwa fotele oraz stolik ze szklanym blatem.

Meble technorattan szare Ambra

Meble ogrodowe z szarego technorattanu Ambra są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe, jak np. wilgoć i mróz, a także promieniowanie UV, dzięki czemu meble z kompletu nie płowieją. Konstrukcja mebli wykonana jest z wytrzymałego, aluminium, które nie ulega korozji. Meble te są nie tylko komfortowe, ale też bardzo funkcjonalne i łatwo jest utrzymać je w czystości, przy użyciu mokrej szmatki.

Komplet mebli technorattan Ambra szary

Co istotne, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowania, do mebli ogrodowych z szarego technorattanu Ambra dołączono wygodne poduszki, których materiał jest odpowiednio zaimpregnowany. Wyściełają one oparcia i siedziska. Blat stolika dzięki hartowaniu jest niepodatny na zarysowania. Ten komplet mebli ma bardzo stylowy, modny szary kolor, idealnie sprawdzi się w ogrodzie lub na tarasie.

Zbliżenie na sofę z zestawu Ambra technorattan

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Meble ogrodowe z szarego technorattanu Ambra

Zbliżenie na sofę Ambra technorattan

Zbliżenie na stolik z zestawu Ambra technorattan

Zestaw ogrodowy technorattan Ambra

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x