Meble ogrodowe ze stolikiem skrzynią Curver Salemo grafitowe

Nr produktu: 25637
 • Cena: 1 999
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny

Meble ogrodowe ze stolikiem skrzynią Curver Salemo grafitowe idealnie sprawdzą się w każdej przestrzeni ogrodowej, w której zostaną umieszczone. Ten wysokiej jakości komplet składa się z wygodnej sofy dwuosobowej, dwóch foteli oraz stolika kawowego - skrzyni. Zestaw Keter Selemo powstał w oparciu o projekt, który nawiązuje do światowych trendów w obszarze aranżacji i dekoracji przestrzeni. Wykonano go z dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w codziennym, intensywnym użytkowaniu zewnętrznym. Można go wykorzystać zarówno w przydomowej przestrzeni prywatnej, jak również w miejscach użyteczności publicznej. Z racji swojego uniwersalnego, acz nowoczesnego wzornictwa, z łatwością dopasuje się on do wielu różnorodnych aranżacji, stając się ich spójnym i wartościowym elementem.

Curver Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią - aranżacja

Zestaw mebli ogrodowych Salemo ze skrzynią w kolorze grafitowym zapewnia przestrzeń do wypoczynku dla czterech osób. Niesie ze sobą równocześnie wysoki komfort użytkowania, na który bezpośredni wpływ mają miękkie poduchy siedziskowe, dobrze wyprofilowane oparcia stanowiące zdrową podporę dla kręgosłupa oraz szerokie podłokietniki, na których można oprzeć ręce. Stolik kawowy idealnie sprawdzi się w swojej podstawowej funkcji, ale jego dodatkową zaletę stanowi to, że można z niego korzystać również jako ze skrzyni, w której pomieścimy przedmioty, które chcemy mieć pod ręką w czasie odpoczynku na świeżym powietrzu. Można na nim równocześnie postawić miskę z przekąskami, po które będziemy sięgać podczas wypoczynku lub położyć na nim czytane właśnie książki czy kubki z pitym napojem. W skrzyni można również schować poduszki siedziskowe na okres zimowy lub wtedy, kiedy pojawią się intensywne opady deszczu i istnieje obawa o to, że namokną i stracą swoją formę i atrakcyjny wygląd wizualny.

Komplet ogrodowy Salemo posiada wzornictwo, które inspirowane jest stylistyką skandynawską, co stanowi jego kolejną, niepodważalną zaletę. Jego stonowana kolorystyka (grafitowa), oszczędna forma i minimalistyczny kształt sprawiają, że dopasuje się on do niemal każdej aranżacji, zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej.

Curver Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią - plecionka

Porównanie plecionki z zestawu z blatem stolika skrzyni.

Komplet ogrodowy Salemo wykonany został z trwałej, solidnej i bardzo dobrze sprawdzającej się w użytkowaniu zewnętrznym żywicy, która jest odporna na działanie czynników pogodowych. Jej wiklinowa tekstura jest płaska, a blat stołu gładki. Żywica chroni zestaw przed promieniowaniem UV, rdzą czy gniciem, dzięki czemu posłuży on nam przez wiele sezonów, zachowując swój pierwotny wygląd wizualny oraz właściwości. Komplet jest solidny, trwały i stabilny, a przy okazji elegancki i stylowy, dzięki czemu ma szansę spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wymiary elementów zestawu:

Curver Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią - wymiary

Sofa dwuosobowa:

 • Długość: 133 cm
 • Szerokość: 67 cm
 • Wysokość: 76 cm

Fotel:

 • Długość: 74 cm 
 • Szerokość: 76 cm 
 • Wysokość: 76 cm

Stolik kawowy:

 • Długość: 76 cm
 • Szerokość: 56 cm
 • Wysokość: 41,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Paczka zapakowana jest fabrycznie przez producenta i dostarczana w ubezpieczonej przesyłce przez firmę kurierską. Poszczególne elementy zestawu trzeba samodzielnie zmontować. Do paczki dołączona jest czytelna instrukcja, a wszystkie elementy podpisane są specjalnymi symbolami, ułatwiającymi rozpoznania potrzebnych nam części.

Wymiary paczki:

120x80x59 cm

Waga paczki: 42 kg 

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu zestawu Salemo.

Gwarancja:

Keter Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią Curver objęte są dwuletnią gwarancją europejskiego producenta. Nie obejmuje ona uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, a także niezabezpieczenia go przed złymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak gradobicie czy wichura.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw ogrodowy Salemo 2 Lyon grafitowe meble z podnoszonym stołem

Zestaw ogrodowy Salemo 2 Lyon grafitowe meble z podnoszonym stołem

Zestaw ogrodowy Salemo 2 Lyon grafitowe meble z podnoszonym stołem

Keter Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią Curver - sofa dwuosobowa

Keter Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią Curver - fotel

Keter Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią Curver - fotel z poduszka

Keter Salemo grafitowy meble ogrodowe ze skrzynią Curver - sofa podwójna

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x