Twój koszyk jest pusty
Nr produktu: 19830

Meble technorattanowe z pufami Trivento Brown

 • Cena: 4 490
  • sofa, dwa wygodne fotele i stolik z półką
  • wygodne poduchy na siedziska i oparcia
  • mix plecionki z płaskiego i okrągłego technorattanu

Eleganckie meble, które mają stanąć w ogrodzie lub na większym tarasie muszą spełniać kilka wymogów. Poza tym, że powinny się pięknie prezentować muszą także wykazywać właściwości, dzięki którym meble będą służyć przez wiele sezonów. Meble technorattanowe z pufami Trivento Brown  to meble wytrzymałe, wygodne i niezwykle estetyczne.

Niezwykłą wartością mebli technorattanowych z pufami Trivento Brown jest ich wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Technorattan nie zmienia się pod wpływem deszczu, śniegu czy wilgoci. Cechą, która wyróżnia technorattan jest także to, że kolorystyka mebli wykonanych z tej plecionki nie zmienia się nawet pod wpływem dużego nasłonecznienia ze względu na to, że technorattan nie jest podatny na działanie promieni UV. Meble Trivento nie wymagają także szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, łatwo się je czyści nawet z trudnych plam. Przeważnie wystarczy mokra ściereczka by się ich pozbyć.

W komplecie mebli technorattanowych z pufami Trivento Brown znajdziemy dwa eleganckie fotele oraz trzyosobową sofę z wysokimi, profilowanymi oparciami i wygodnymi podłokietnikami. Poza tym do naszej dyspozycji są dwie pufy oraz stoik z blatem z hartowanego szkła. Dodatkową zaletą kompletu jest to, że dodano do niego dwa rodzaje poduch. Na siedziskach są grube i gładkie poduszki, a na oparciach estetycznie pikowane poduszki z lamówkami. Poszewki do poduszek wyposażono w suwak, dzięki czemu w razie silnych zabrudzeń można je zdjąć i uprać.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw Trivento Brown z pufami technorattan

Meble Trivento Brown wymiary

Plecionka Trivento Brown

Fotel z zestawu Trivento Brown

Poduszka z zestawu Trivento Brown

Sofa dwuosobowa technorattanowa Trivento Brown

Stolik technorattanowy Trivento Brown

Zbliżenie plecionki Trivento Brown

Pufa Trivento Brown

Wymiary pufy Trivento

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  kom: 506 413 378
  Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
 • Payu
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 10 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x