Meble z fotelami wsuwanymi pod stół FARIOSO Ashen & Mocca

Nr produktu: 17842
 • Cena: 2 599
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Meble ogrodowe FARIOSO Ashen & Mocca to wyjątkowy komplet obiadowy z technorattanu z fotelami wsuwanymi pod stół, składający się z czterech wygodnych foteli z poduszkami oraz z wysokiego stołu obiadowego, umożliwiającego spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. Komplet ten będzie idealny dla osób, które poszukują do swoich ogrodów czy na taras solidnych i trwałych mebli, które przy okazji znakomicie prezentują się od strony wizualnej. Ich konstrukcja jest stabilna, a wykonanie nie budzi najmniejszych zastrzeżeń, gdyż do ich produkcji użyto najlepszych jakościowo materiałów. Poza przydomowymi przestrzeniami prywatnymi, odnajdą się one również w miejscach użyteczności publicznej. Będą odpowiednie zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, a dzięki swojej uniwersalnej, acz nowoczesnej, formie i stonowanej kolorystyce, z łatwością dopasują się do różnorodnych aranżacji (zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych) stając się ich spójnym i wartościowym elementem.

Złożony zestaw Farioso Ashen Mocca

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu FARIOSO Ashen & Mocca wyróżnia się na tle konkurencji tym, że daje możliwość wsunięcia foteli pod stół. Stworzony w ten sposób prostopadłościan pozwoli zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania zestawu w okresie jesiennym i zimowym.

Zbliżenie na fotel Farioso Ashen Mocca

Komplet FARIOSO Ashen & Mocca oparty jest na stelażu stalowym, który pomalowano metodą proszkową w celu zabezpieczenia go przed działaniem wilgoci i korozji. Meble są dzięki temu stosunkowo ciężkie, więc podczas silnego wiatru, nie przesuną się i zostaną na swoim docelowym miejscu. Warto mieć na uwadze jednak to, że stalowa konstrukcja nie powinna być wystawiana na długotrwałe działanie wilgoci, a w okresie intensywnych opadów deszczu, warto schować meble pod zadaszone miejsce, co znacznie wydłuży okres korzystania z nich. Na stalowej konstrukcji znajduje się ręcznie wyplatany technorattan, który prezentuje się elegancko i efektownie. Poza walorami estetycznymi, jest materiałem odpornym na działanie zmiennych warunków pogodowych i promieniowanie UV, nie wymaga konserwacji i łatwo utrzymać go w czystości (do jego mycia wystarczy woda).

Komplet mebli technorattan Farioso Ashen Mocca

Fotele w zestawie FARIOSO Ashen & Mocca wyposażone zostały w wygodne poduszki o grubości 5 cm na siedzisku i grubości 10 cm na oparciu, które w znacznym stopniu zwiększają komfort użytkowania. Wygodę podnoszą również szerokie podłokietniki, na których swobodnie można oprzeć ręce oraz odpowiednio przystosowane do kształtu pleców oparcia. Fotele łatwo wsunąć pod stół, gdyż zastosowano w nich specjalne uchwyty. Stół obiadowy, będący elementem zestawu Farioso posiada blat wykonany z szyby hartowanej o grubości 5 mm, która jest bardziej odporna na zarysowania i naprężenia, a co najważniejsze - bezpieczna w codziennym użytkowaniu. Postawione na nim naczynia będą stać stabilnie.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

pklPytania do produktu

FARIOSO Ashen & Mocca

Złożony zestaw Farioso Ashen

Wymiary zestawu Farioso Ashen

FARIOSO Ashen & Mocca - ujęcie spod kąta

Blat stołu FARIOSO Ashen & Mocca

Zbliżenie na fotel Farioso Ashen Mocca

Fotel Farioso Ashen Mocca

Stół Ashen technorattan

Konstrukcja stelaż Farioso technorattan Ashen

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x