Moduł środkowy do mebli technorattan Bello Giardino

Nr produktu: 15046

Moduł środkowy do mebli Bello Giardino może pełnić rolę dodatkowego elementu już posiadanych mebli ogrodowych z tej serii. Można go łatwo komponować według własnego uznania z innymi samodzielnymi modułami dostępnymi w ofercie mebli Bello Giardino. To idealna propozycja dla osób wymagających, które szukają eleganckich i wytrzymałych mebli ogrodowych.

Oferowany moduł środkowy sprawdzi się w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Można go zaaranżować w domu, w przydomowym ogrodzie, restauracji czy hotelu. Został wykonany z technorattanu, który jest wyjątkowo estetycznym i mocnym tworzywem odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Syntetyczny rattan użyty do produkcji mebli Bello Giardino doskonale imituje plecionkę z naturalnego materiału, a jednocześnie zapewnia odporność przed wodą, skrajnymi temperaturami i szkodliwym promieniowaniem UV. Konstrukcja pufy to trwała rama stworzona z lekkiego aluminium, które nie koroduje.

Dzięki użyciu wysokiej jakości technorattanu, moduł środkowy do mebli Bello Giardino nie traci pięknego koloru, nie odkształca się, a jednocześnie nie wymaga konserwacji. Do tego element bardzo łatwo się czyści. Do mycia technorattanu wystarczy użyć ściereczki z wodą.

Do modułu dołączono bardzo wygodne miękkie poduszki. Jasny kolor ecru doskonale komponuje się z ciemnobrązową plecionką. Poszewki z poliestru są wodoodporne. Wszyty suwak pozwala na ich zdjęcie i oddanie do prania jeśli się zabrudzą.

Wymiary:

Wymiary modułu środkowego:

 • szerokość: 70 cm
 • głębokość: 82 cm
 • wysokość: 67 cm

Wymiary paczki:

 • długość: 84 cm
 • szerokość: 72 cm
 • wysokość: 69 cm
 • waga: 10 kg

Dostawa i montaż:

Meble dostarczane są w jednym kartonie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble są gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.
Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych
Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Moduł środkowy do mebli Bello Giardino

Technorattanowy moduł środkowy Bello Giardino kolor brązowy

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x