Modułowa sofa narożna technorattan Hermes

Nr produktu: 19513


Podobne meble:

Modułowa sofa narożna technorattan Hermes wchodzi w skład eleganckiego i bardzo pojemnego kompletu mebli ogrodowych. W jego skład wchodzą: sofa narożna modułowa złożona z 5 elementów - dwóch sof bocznych, 2 sof środkowych i narożnika - podnóżek oraz z stolik z blatem ze szkła hartowanego.

Meble technorattan modułowe Hermes

Modułowa sofa narożna technorattan Hermes jest wykonana z technorattanu, materiału niewrażliwego na działanie niesprzyjających warunków klimatycznych - śniegu, wilgoci oraz promieniowania UV. Meble wykonane z technorattanu są wytrzymałe, ale również lekkie, ponieważ ich konstrukcja jest aluminiowa, a także odporna na rdzę. Co równie ważne, meble te nie wymagają szczególnej konserwacji, a do utrzymania w czystości, wystarczy przemycie wilgotną ściereczką.

Zbliżenie na modułową sofę technorattan Hermes

Modułowa sofa narożna technorattan Hermes jest nie tylko funkcjonalna, ale także prezentuje się bardzo stylowo. Dla zwiększenia wygody użytkowania, na każde siedzisko dołączone są komfortowe, grube poduchy. Ich poszewki są impregnowane, co zwiększa ich odporność na wilgoć. Zestaw będzie pięknie prezentował się w każdym ogrodzie.

Tył narożnika modułowego technorattan

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Modułowa sofa narożna technorattan Hermes

Zbliżenie na zestaw technorattan Hermes

Widok z tyłu na narożnik modułowy technorattan Hermes

Zestaw modułowy technorattan Hermes brązowy

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x