Nardi Creta krzesło tarasowe Tortora

Nr produktu: 17825


Podobne meble:

Solidne wykonanie, uniwersalny design i wytrzymałość - to cechy, które opisują Nardi Creta - krzesło tarasowe. Mebel wykończony jest w kolorze Tortora i doskonale wpisuje się w aktualne trendy panujące wśród mebli ogrodowych. Ze względu na swój klasyczny kształt nadaje się do różnej gamy aranżacji na balkonach czy tarasach.

Nardi Garden Logo

Nardi Creta krzesło tarasowe Tortora jest przystosowane do używania na dworze. Krzesło wykonano z polipropylenu i włókna szklanego, dzięki czemu jest odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz promieni UV. Tworzywo wysokiej jakości jest też odporne na zarysowania i lekkie uszkodzenia mechaniczne. Możliwość sztaplowania, czyli wkładania krzeseł jedno w drugie, a także struktura ułatwiająca czyszczenie sprawia, że ten mebel jest często wybierany do restaruacji czy hoteli.

Nardi Creta krzesło tarasowe w aranżacji na tarasie

Oparcie wykonano tak, aby umożliwić przepływ powietrza w upalne dni. Na komfort użytkowania krzesła wpływają wygodne podłokietniki oraz szeroki rozstaw nóg krzesła zapewniający stabilność mebla.

Meble Nardi zachowane są w modnej, schludnej i eleganckiej włoskiej stylistyce - pozwala to stworzyć stylową przestrzeń w ogrodzie, na tarasie, balkonie, ogródkach restauracji czy też kawiarni. Wszystkie produkty marki wykonane są z najwyższej jakości surowców - gwarantuje to trwałość, wytrzymałość a także możliwość długoletniego użytkowania.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Nardi Creta krzesło tarasowe Tortora

Nardi Creta krzesło tarasowe w basenowej aranżacji

Nardi Creta krzesło tarasowe w ogrodzie

Nardi Creta krzesło tarasowe Tortora - wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x